[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/ext/tas2580/seourls/event/listener.php on line 214: Undefined array key "FORUM_NAME"
Forum dla przedsiębiorców - moj-biznes.pl • Miłość na odległość
Strona 1 z 1

Miłość na odległość

: 23 lip 2019, 17:47
autor: Wektor
Zazwyczaj przy poznawaniu ludzi przez internet jest tak, że zaczynamy tworzyć związek na odległość ale wydaje mi się, ze jak dwie osoby się kochają to odległość, nie jest problemem. Mozesz w takich miejscach https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-o ... rymonialne poszukać dla siebie drugiej połówki. Być może nie bedzie ona tak daleko ale warto spróbować.

Re: Miłość na odległość

: 26 lip 2019, 10:04
autor: Marta
Na portalach randkowych masz szansę poznać nie tylko osoby, które mieszkają daleko. To Ty decydujesz z kim chcesz zawrzeć znajomość. Jest wiele portali randkowych - tu https://randkuj.my/ranking-portali-randkowych masz ich ranking. I możesz szukać swojej połówki na więcej niż jednym. Powodzenia.

Re: Miłość na odległość

: 14 gru 2019, 15:43
autor: kaniks
Nie wiesz jak podrywać i flirtować ? Randki, sprawy miłosne, teksty na podryw i stosunki. Wejdź tutaj aby dowiedzieć się wiecej :) https://viprandki.pl/fwb-czyli-friends- ... o-ma-sens/

Re: Miłość na odległość

: 27 lip 2020, 20:22
autor: kaniks
Widziałem fajną stronę o tej tematyce
https://randkujmy.de/

Re: Miłość na odległość

: 03 wrz 2020, 17:04
autor: dock.west
Wizyta u seksuologa https://www.area69.pl/wizyta-u-seksuolo ... uje-porady dla wielu osób może być kłopotliwa, wciąż stanowiąc wstydliwy temat tabu. Niepotrzebnie - konsultacja u seksuologa powinna być traktowana dokładnie tak samo, jak wizyta u laryngologa, kardiologa, czy ginekologa, gdyż seksuolog to również specjalista z wykształceniem medycznym. Udając się na tego typu wizytę, możemy mieć kontakt z osobą, która wcześniej zdobyła wykształcenie z zakresu psychiatrii, ginekologii lub urologii.