Strona 1 z 1

content marketing

: 29 sty 2021, 19:15
autor: kaniks
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym polecam wejść http://effectivepr.pl/oferta/e-pr-media ... znosciowe/

Re: content marketing

: 03 lut 2021, 13:28
autor: gumiś
Taki marketing treści moim zdaniem jest naprawdę istotny. Treść musi być unikatowa, bez duplikacji więc dla kogoś, kto nie potrafi takich rzeczy pisać to naprawdę niezłe wyzwanie. Dlatego ja szukałem fachowca, który zrobi to za mnie. Takiego znalazłem na https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-wroclaw/ i skorzystałem. Pan Piotr ma naprawdę ogromne doświadczenie, z którego warto skorzystać.

Re: content marketing

: 23 lut 2021, 21:33
autor: fanlechbiznes
Content to bardzo ważna rzecz dla każdej firmy oraz jej działań marketingowych, dzięki współpracy z https://virtualpeople.pl/ będziemy mieli wszystko dopracowane jak trzeba. Firma zaprojektuje całkowicie indywidualny content, dopasuje do tego różne narzędzia marketingowe, wszystko to długofalowa strategia, która zawsze działa.

Re: content marketing

: 26 lut 2021, 19:56
autor: Żabcia
Bardzo ważne są leje marketingowe, o których często się zapomina. Lejek marketingowy to ścieżka, którą przechodzi klient od momentu pierwszego zetknięcia z marką do zakupu. Dlatego ważne jest to, by firma marketingowa, którą wybierzecie, była profesjonalna. Z mojej strony polecam ich https://pl.solvexpand.com/. Mają wieloletnie doświadczenie, które z sukcesem wykorzystują.

Re: content marketing

: 31 maja 2021, 17:59
autor: rudolf
Faktycznie jest to bardzo fajne działanie, dzięki któremu nasze teksty mogą spowodować bardzo dużo dla naszej firmy. Mogę na pewno każdemu polecić fajny wpis http://www.wlasnybiznes.eu/jak-zostac-f ... pywriterem gdyż właśnie tam wyczytałem to w jaki sposób można zostać freelancerem copywriterem.

Re: content marketing

: 01 cze 2021, 12:20
autor: Rafiś
Natomiast jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie skutecznych działań marketingowych to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj wymienić ofertę agencji iWizerunek https://iwizerunek.pl z którymi również nam się świetnie współpracuje. Przede wszystkim ogromna dawka wiedzy, zoptymalizowane działania reklamowe w zależności od potrzeb i oczywiście tego jak odpowiednio kształtować swój wizerunek na tle konkurencji. Pozdrawiam i dajcie znać, czy w końcu idzie to w odpowiednim kierunku!

Re: content marketing

: 04 paź 2021, 12:07
autor: józiak
Content marketing to bardzo dobrze sprawdzająca się technika marketingowa z której warto korzystać. Jednak jeśli już decydujemy się na takie rozwiązanie, to tutaj https://scislak.com/blog/content-market ... korzystac/ można poczytać content marketing co to jest i wtedy też podjąć konkretne działania.

Re: content marketing

: 05 paź 2021, 13:08
autor: Mrówka3
Strona na którą musicie koniecznie wejść i zweryfikować ichniejsze treści, to https://digitalmarketing.pl/ Udało mi się tam znaleźć fantastyczne artykuły w kwestii service design i nie tylko. Chyba każdy z was posiadając własną firmę, chciałby zoptymalizować swoje usługi do maksimum. Warto w takim wypadku poczytać o service designie.