Strona 1 z 1

Skup katalizatorów

: 18 gru 2020, 15:51
autor: Iruś32111
Hej, sprzedawaliście kiedyś części samochodowe? Ostatnio natrafiłem na Skup katalizatorów Gdańsk i widzę, że to całkiem fajne rozwiązanie dla mechaników, którzy mają trochę niepotrzebnych części. Znacie jakieś podobne skupy?

Re: Skup katalizatorów

: 28 lip 2021, 22:07
autor: Szymoń
Szukając przede wszystkim wysokiej jakości elementów w zakresie układu wydechowego i szkodliwych substancji to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://arcoore.com/recyrkulator-spalin ... u-man-tgx/ u których znajdziecie również recyrkulator spalin do samochodów ciężarowych marki Man, którego praca polega na wprowadzeniu pewnej ilości spalin do komory spalania w silniku. Znajdziecie u nich opcje zarówno nowe, ale również regenerowane. Jednocześnie licząc na pełne wsparcie ze strony obsługi, która doradzi.

Re: Skup katalizatorów

: 04 sie 2021, 12:37
autor: Deathwing
W Warszawie mogę natomiast polecić rewelacyjny skup, do którego kontakt można znaleźć na stronie https://www.katalizatory-warszawa.pl/. Pod kątem cen nie mają sobie równych, więc warto sprawdzić ich ofertę. Obsługa jest świetna, wszystko załatwiłem dosłownie w moment.