Strona 1 z 1

Soczewki dla starszej osoby

: 15 cze 2020, 21:22
autor: abbey
Hejka! Szukam dobrych i sprawdzonych soczewek dla starszej osoby. Zmaga się ona z prezbiopią, dlatego chciałbym, żeby te soczewki pomagały w korygowaniu tej wady. Macie jakieś propozycje? Mój znajomy polecił mi ten link https://www.szkla.com/679_purevision-2- ... 3-szt.html . Sam kupował te soczewki dla swojego dziadka i mówi, że jest on bardzo zadowolony. Ponoć są one bardzo skuteczne. Dodatkowo ich cena jest strasznie zachęcająca. Myślicie, że warto w nie zainwestować? A może macie jakieś inne propozycje? Dajcie znać co wiecie na ten temat, wielkie dzięki!

Re: Soczewki dla starszej osoby

: 20 gru 2020, 23:42
autor: aśkaD
Dla takiej osoby, to chyba najlepsze by były takie całodobowe mają w bezokularow.pl . Wtedy nie musi tak często ściągać.

Re: Soczewki dla starszej osoby

: 11 mar 2021, 20:37
autor: tyśkaw
Zakładanie i zdejmowanie soczewek jest bardzo męczące. Nie lepiej postawić na laserową korekcję wzroku. Taki zabieg jest coraz bardziej popularny. Poza tym plusem jest to, że nie jest taki drogi jakby się mogło wydawać. Tutaj https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku sobie zerknijcie. Jest tam wiele ciekawych informacji. Wszystko macie wyjaśnione. Warto się tam rozejrzeć.

Re: Soczewki dla starszej osoby

: 19 mar 2021, 18:49
autor: Kaśka
Moim zdaniem, jeżeli taka osoba radzi sobie z zakładaniem i ściąganiem soczewek kontaktowych, to jak najbardziej jest to dobre rozwiązanie. Jednak trzeba brać pod uwagę to, że starsze osoby mogą sobie z tym jednak nie poradzić. Wszystko jest kwestią próby. Pudełko soczewek nie jest aż tak drogie, jednak najpierw skonsultujcie się z okulistą.

Re: Soczewki dla starszej osoby

: 26 kwie 2021, 21:29
autor: Jędza
Sprawdzonych sklepów mam kilka jeśli chodzi o dostawy soczewek ale głównie korzystam z ALESOCZEWKI.PL. Jeśli chodzi o osoby starsze to zazwyczaj nie ma przeciwwskazań do noszenia ale jeśli taka osoba jest niedołężna lub ma problemy z koordynacją ruchową to może być ciężko jeśli chodzi o ściąganie i zakładanie soczewek. Najlepiej będzie jak zamówisz próbne opakowanie i zrobicie próby w domu. To będzie chyba najlepsze wyjście z sytuacji.

Re: Soczewki dla starszej osoby

: 17 maja 2021, 14:06
autor: majka
Soczewki to świetne rozwiązanie. Ale zanim zaczniemy je stosować warto trochę zapoznać się z tematem. Pielęgnacja oka z soczewką, pielęgnacja samych soczewek czy w ogóle proces ich zakładania i zdejmowania - to wszystko wymaga odpowiedniej wiedzy. Zanim osoba, której chcesz kupić soczewki, zacznie ich używać, daj jej namiar na stronkę SoczewkiKontaktowe.eu. Tak jest mnóstwo informacji na temat soczewek. Z pewnością się przydadzą.

Re: Soczewki dla starszej osoby

: 27 lip 2021, 14:39
autor: Polańńska
Mama mimo 50 roku życia miała zrobioną korekcje, metodą Clearvu w Optegrze w Warszawie. Była to korekcja starczowzroczności. Wszystko się udało, wic wiek naprawdę nie jest przeciwskazaniem. Warto przejść się na kwalifikacje i zobaczyć jak będzie. Może i Wasza wada wzroku da się skorygować laserem.

Re: Soczewki dla starszej osoby

: 01 paź 2021, 13:33
autor: betsono
Czy Waszym zdaniem soczewki na sztuki mają sens? W sensie - ich kupowanie na takiej zasadzie? Warto czy średnio? Tzn. pytam na start, bo wiadomo, że docelowo nie ma sensu, ale na początek? Kiedy dopiero testuję, czy się do nich przyzwyczaję? Warto tak działać?

Re: Soczewki dla starszej osoby

: 31 paź 2021, 10:35
autor: żłaczek
Jeśli chodzi o soczewki kontaktowe, to moim zdaniem idealną ofertę posiada sklep trendyopticians.pl. Jeśli poszukujecie odpowiedniego sklepu internetowego, gdzie zakupicie jakościowe produkty, to moim zdaniem warto zaznajomić się z ofertą tegoż sklepu online.