Strona 1 z 1

Praca jako Trener Personalny?

: 18 kwie 2020, 10:50
autor: Nowinka
Warto? Na https://health-factory.pl/ jest dostępna oferta dla trenerów personalnych na kurs z certyfikatem. Po którym można wykonywać już prace. Zastanawiam się nad udziałem. Ale czy warto zostać trenerem i traktować to jako pracę?

Re: Praca jako Trener Personalny?

: 01 maja 2020, 18:50
autor: Kinga34
Żeby wiedzieć czy tego typu zawód jest opłacalny warto rozejrzeć się w serwisach ogłoszeniowych czy tego typu zawodowiec jest potrzebny (portal ogłoszeniowy praca). Wiele jest zawodów, które są na co dzień poszukiwane dzięki czemu są również bardzo opłacalne. Do tego przez takie ogłoszenia można sobie szybko znaleźć dobrze płatną posadę.

Re: Praca jako Trener Personalny?

: 28 maja 2020, 23:16
autor: nina
Jeśli zarobki będą odpowiednie, to czemu nie? Tutaj https://fachpraca.pl/kalkulator-wynagro ... 00-brutto/ jest kalkulator, na którym obliczycie sobie kwotę netto czyli taką, jaka będzie nam wpływała na konto. Jest to ważne, bo pracodawcy zazwyczaj podają kwotę brutto, która jest wysoka, a na konto później wpływa niewiele.

Re: Praca jako Trener Personalny?

: 13 sie 2020, 21:46
autor: monka
Według mnie to zawód bez przyszłości, więc nie warto się na to decydować. Zdecydowanie lepiej pomyśleć nad branżą HR. Na pewno też da Ci sporo satysfakcji, będziesz mieć stały kontakt z nowymi ludźmi a przy tym mieć całkiem odpowiedzialną pracę. Na stronie: http://zarobkiwhr.pl jest więcej informacji na temat tej branży