Strona 1 z 1

kwiaciarnia internetowa

: 13 sty 2019, 22:01
autor: magnolia
Korzystałyście może kiedyś z internetowych kwiaciarni? Warto zamawiać kwiaty przez internet, czy lepiej kupić w normalnej kwiaciarni?

Re: kwiaciarnia internetowa

: 14 sty 2019, 11:38
autor: rafaello
A ja też szukam sprawdzonej kwiaciarni internetowej. Możecie mi coś może doradzić w tym temacie ? Byłabym na prawdę wdzięczna. Właśnie udało mi się znaleźć https://kwiatowadostawa.pl/ I chciałabym poznać Wasze zdanie na ich temat. Dzięki z góry za pomoc ! Liczę na Was :)

Re: kwiaciarnia internetowa

: 09 kwie 2019, 16:00
autor: Bodzio12
Jeśli szukacie kwiaciarni, która zrobi bukiety na wasze wesele i pięknie ozdobią całą salę to koniecznie zobaczcie na stronę dekoracja sali ja korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Sala prezentował się cudnie. Zobaczcie na zdjęcia. Polecam serdecznie.

Re: kwiaciarnia internetowa

: 19 kwie 2019, 16:51
autor: Udire41
Internet jest pełny tego typu rzeczy. Nie czekaj i poszukaj czegoś sam.

Re: kwiaciarnia internetowa

: 21 maja 2019, 6:15
autor: bartoszN
Znajoma ma kwiaciarnię, zawsze chodzę osobiście bo ten zapach jest nie do podrobienia. Ona stawia na żywe kwiaty także zawsze pięknie pachnie, akcesoria zamawia na https://florashop.pl/. Stawia na jakość i dzięki temu ma wielu klientów, do tego ma talent w układaniu bukietów. Bo to jest sztuka, nie chciałbym zamawiać online, wolę widzieć na żywo i na bieżąco decydować co zmieniać a co dodać do kompozycji.