Zaufana kancelaria

Porady prawne, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
boleslaw66
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2021, 8:37

Zaufana kancelaria

Post autor: boleslaw66 »

Witam forumowicze. Czy macie swoją zaufaną kancelarię prawną w Łodzi? Mnie kusi, żeby wybrać się do kroladwokat.pl, bo mają sporo pozytywnych opinii. Wy też jesteście zadowoleni z obsługi?
Awatar użytkownika
Leopolda1989
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2021, 14:35

Re: Zaufana kancelaria

Post autor: Leopolda1989 »

Trzeba przyznać, że mecenas Król to specjalista jakich mało. Zna się na wielu sprawach i nieważne czy chodzi o prawo pracy, czy sprawy karne. Angażuje się, działa sprawnie i oczywiście skutecznie. Polecam wszystkim!
rótynowa

Re: Zaufana kancelaria

Post autor: rótynowa »

Ja z kolei bardzo dobrze wspominam współpracę z kancelarią https://witkowski-partnerzy.pl/ . Całkowicie sprostała ona moim wymaganiom na tym polu. Pomogli mi w sprawie dotyczącej oddłużania, gdyż motyw ten nie był do końca aż tak oczywisty. Absolutnie sprostało to moim wymaganiom.
mórakowski

Re: Zaufana kancelaria

Post autor: mórakowski »

Adwokat od spraw karnych był nam pilnie potrzebny. Wszystko odbyło się w sposób całkowicie fachowy i profesjonalny. Przede wszystkim, kancelaria https://kancelarie-adwokackie.org/ofert ... wa-karnego w pelni skupia sie na reprezentowaniu interesu klienta. Wybor idealny, calkowicie wart swojej ceny. Traktuje to jako nie lada idealny wybor, calkowicie wart swojej ceny. Skup sie na tym, bo moze Ci to pomoc bardzo, ale to bardzo. Kancelaria ta takze zajmuje sie doradztwem prawnym na najwyzszym poziomie. O to chodzi!
Grzegorz

Re: Zaufana kancelaria

Post autor: Grzegorz »

Mogę wam polecić godną zaufania kancelarię prawniczą, którą prowadzi pani radca prawny Magdalena Adamczewska - https://www.adamczewska.com.pl/. Jest ona nie tylko radcą prawny, ale także mediatorem, którzy w Polsce od jakiegoś czasu zyskują coraz większe grono klientów. Możecie jej powierzyć sprawy mediacji odnoście spornych spraw firmowych. Dzięki jej pomocy można rozwiązać konflikty bez zakładania sprawy sądowej, a wiec szybciej i taniej i w mniej stresujących warunkach. Pani Adamczewska posiada wszelkie uprawnienia, jest rzetelna, profesjonalna i zorientowana na szybkie i skuteczne rozwiązanie sporu.
Kozak

Re: Zaufana kancelaria

Post autor: Kozak »

Wybór odpowiedniego mediatora to klucz do sukcesu w procesie mediacji. Korzystając z informacji na https://zw.pl/wykorzystanie-mediacji-i- ... row,150730 można dowiedzieć się, jakie cechy powinien posiadać dobry mediator i jakie kryteria należy uwzględnić przy jego wyborze.
witeek

Re: Zaufana kancelaria

Post autor: witeek »

Od pewnego czasu poszukiwałem porady prawnej i natrafiłem na stronę https://kancelariarzucidlo.pl/ . Oferta tej firmy wydaje się niezwykle atrakcyjna, a co najważniejsze, oferuje ona znaczące wsparcie i pomoc w kwestiach prawnych.
ODPOWIEDZ