wynajem autobusu

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Hipolit_84
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2022, 9:10

wynajem autobusu

Post autor: Hipolit_84 »

Witam serdecznie. Niedługo moja młodzieżowa drużyna piłkarska będzie się wybierać na zwody do innego miasta, więc będzie nam niezbędny transport. Interesowałby mnie wynajem autobusu z kierowcą, więc powoli rozglądam się za ofertami. Czy może ktoś z was chciałby mi doradzić? Na pewno przyda się poczytać opinie i stąd właśnie prośba o polecanie firm, dzięki!
marcella

Re: wynajem autobusu

Post autor: marcella »

Myślałam raczej o wynajmie samochodu, dlatego czytam takie https://epoznan.pl/news-news-113112 bardzo ciekawe publikacje na temat wynajmu samochodów, można się wielu rzeczy z nich dowiedzieć, między innymi tego jak dobrze wybrać wypożyczalnię
Marych80

Re: wynajem autobusu

Post autor: Marych80 »

Sam się nad tym zastanawiałem. Taki długoterminowy wynajem samochodów to w sumie leasing, prawda? :D Mi się marzyły wycieczki motocyklowe po Europie i w końcu mi się to udało. Spełniłem swoje marzenia :) Zwiedziłem naprawdę przepiękne miejsca i to na motocyklu! Bardzo polecam Wam takie wyprawy, bo to coś niesamowitego :D

castorama opole oferty pracy
ODPOWIEDZ