Urządzenie Qtera do liftingu twarzy.

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Baśia

Urządzenie Qtera do liftingu twarzy.

Post autor: Baśia »

Zamierzam w czerwcu otworzyć własny gabinet kosmetologiczny. Aktualnie poszukuje lokalu oraz niezbędnego sprzętu. Jednym ze sprzętów, które chciałam kupić, jest Qtera. Jest to urządzenie do liftingu twarzy. Czy ktoś z was o nim słyszał i może wyrazić swoją opinię na jego temat?
Oleńka

Re: Urządzenie Qtera do liftingu twarzy.

Post autor: Oleńka »

Moim zdaniem, Twój wybór to strzał w dziesiątkę, Qtera to świetny sprzęt. Więcej o nim przeczytasz oraz zamówisz go w tym miejscu https://ifapro.pl/qtera-rf/. Efekty zabiegu można podzielić na te widoczne od razu oraz te, które uaktywniają się z czasem. Warto go zamówić w miejscu, którym Ci podałam, ponieważ mają tam dobry pakiet startowy.
Myśka

Re: Urządzenie Qtera do liftingu twarzy.

Post autor: Myśka »

Skorzystam z Twojej propozycji i skontaktuje się z tą firmą. Od jakiegoś czasu, rozglądam się za urządzeniem do liftingu twarzy. Mam salon kosmetyczny, jednak chcę poszerzyć ją o więcej usług. Teraz pedicure oraz manicure, robią wszyscy, więc trzeba wybić się wśród konkurencji.
Łuczka

Re: Urządzenie Qtera do liftingu twarzy.

Post autor: Łuczka »

Byłam na stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ i urządzenie zrobił na mnie ogromne wrażenie. Specyfikacja wręcz idealna, a samo urządzenie wizualnie bardzo dobrze się prezentuje. Być może jeszcze w tym roku, Qtera znajdzie się w moim salonie kosmetycznym ;)
Dyśia

Re: Urządzenie Qtera do liftingu twarzy.

Post autor: Dyśia »

Widząc wasze wpisy, zainteresowałam się tematem, ponieważ szukam urządzenia do liftingu. Sprawdziłam na szybko specyfikacje i jest bardzo dobra. Wygląd estetyczny urządzenia, również robi wrażenie. Myślę, że w czerwcu napisze wam więcej o tym urządzeniu, kiedy już będę jego posiadaczką ;)
ODPOWIEDZ