Uprawnienia SEP

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
irina
Posty: 9
Rejestracja: 20 lip 2020, 22:44

Uprawnienia SEP

Post autor: irina »

Mąż chciałby przystąpić do egzaminu G1,G2,G3 energetycznego,cieplnego i gazowego na poziomie eksploatacji. Macie takie doświadczenia? Jak się za to zabrać, gdzie się zgłosić? Łatwo jest dać taki egzamin?
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 207
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: bartoszN »

Jeśli kurs odbywasz w dobrej szkole to egzaminy nie jest ciężko zdać. Na pewno to nie jest formalność, trzeba posiadać wiedzę by świadectwo kwalifikacji dostać. Jakby nie było to są poważne sprawy przecież. Kurs uprawnienia gazowe, grzewcze jak i elektryczne można zrobić w tej szkole https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/g3/ . Przeprowadzają szkolenia w różnych miastach Polski, wygodnie teraz także za pomocą sieci (e-learning bądź wideokonferencja), wtedy taki kurs można odbyć w dowolnym miejscu. Jak się to różni cenami to zobaczycie na stronie, za pomocą strony można także wygodnie się na takie szkolenia zapisać. Firma przeprowadza także egzaminy, są one ważne na terenie całego kraju jak i Unii Europejskiej.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: Szefowa »

Jeśli potrzebne są Wam uprawnienia SEP G1, aby móc wykonywać zawód elektryka, to polecam zapoznać się z ofertą kursu SEP on-line na stronie internetowej https://sep-online.com.pl/. Na kursie tym możecie zdobyć wiedzę, która pozwoli Wam dobrze zdać egzamin i otrzymać takie uprawnienia na 5 lat.
Łukasz

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: Łukasz »

Jeżeli planujecie przystąpić do egzaminu na uprawnienia budowalne, to chciałbym Wam polecić stronę https://uprawnienia-budowlane.pl . Podczas moich przygotowań do egzaminu korzystałem z programu do nauki ze strony, dzięki czemu byłem bardzo dobrze przygotowany.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: kaniks »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://e-mierniki.pl/c/wskazniki
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: kaniks »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://e-mierniki.pl/c/mierniki-cegowe
Sławomir

Re: Uprawnienia SEP

Post autor: Sławomir »

Na pewno znajdą sie tutaj osoby zainteresowane uprawnienia budowlanymi. Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie wszelkie informacje oraz porady związane z uprawnienia budowlane . Jeżeli jestescie zainteresowani lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ