Targi biznesowe - organizacja

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Kiara-78
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2020, 8:24

Targi biznesowe - organizacja

Post autor: Kiara-78 »

Witajcie :)
Czy byliście kiedykolwiek odpowiedzialni za organizację targów biznesowych lub innego poważnego wydarzenia? Jak sobie ze wszystkim poradziliście? Mnie wydaje się, że sprawdzona agencja eventowa to całkiem rozsądna decyzja, jeśli ktoś faktycznie nie ma w takich działaniach doświadczenia. Tacy specjaliści mają własne zaplecze logistyczne i masę innych kompetencji. Też bylibyście czymś takim zainteresowani?
axńm

Re: Targi biznesowe - organizacja

Post autor: axńm »

Organizowaliśmy kilka takich eventów, tylko że były one zamknięte, a to przede wszystkim dlatego, że prezentowaliśmy na nich nasze jeszcze nieopatentowane produkty. W takich przypadkach ważne jest odpowiednie zabezpieczenie budynku i po prostu dobra ochrona ludzi i danych. My za każdym razem w takich przypadkach zatrudnialiśmy specjalistów z agencji detektywistycznej Lampart Group https://www.lampart.co/security/security z Warszawy. Oni są kompetentni, mają szeroką ofertę i doświadczenie w branży. Polecam ich serdecznie, za każdym razem spisywali się świetnie.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Targi biznesowe - organizacja

Post autor: Szefowa »

A czy znacie może jakieś dobre i godne polecenia firmy targowe poznań, które zajmują się budową stoisk? My w przyszłym roku planujemy po raz pierwszy zaprezentować się z nasza firmą na targach - właśnie w Poznaniu. Z kim polecacie nawiązać współpracę w tym zakresie? Od kogo Wy zazwyczaj zamawiacie profesjonalne stoiska na takie targi?
KAroLina99

Re: Targi biznesowe - organizacja

Post autor: KAroLina99 »

Targów biznesowych nie organizowałam, aczkolwiek niejednokrotnie brałam w nich udział, więc doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważne jest dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Wystawiając swoją firmę na takich targach, warto położyć duży nacisk na to, jak całość się prezentuje, czy jest spójne z charakterem firmy i zachęca potencjalnych klientów. Jeżeli jest tu ktoś, kto planuje pokazać swój biznes na takich targach, to polecam zainteresować się firmą Art-Co spod Warszawy, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie stoisk wystawienniczych: https://art-co.com.pl/projekty-stoisk/ Ich pomysły są nieoczywiste i funkcjonalne, dzięki czemu przykuwają uwagę i efektywnie reprezentują działalność firmy. Polecam, specjaliści z Art-Co wiedzą, co zrobić, by zaprezentować dany biznes w sposób pomysłowy i kreatywny.
Tadzik

Re: Targi biznesowe - organizacja

Post autor: Tadzik »

Jak najbardziej sama organizacja takich rzeczy jest dość ważna, ale jeżeli my chcemy się na nich wystawić to ja również chcę powiedzieć, że bardzo ważnym jest to aby mieć modułowe stoisko targowe. W każdym razie na pewno takie rzeczy jest w stanie wykonać firma https://expotextil.pl/ i jak dla mnie jest to właśnie bardzo dobra opcja.
ODPOWIEDZ