Szkolenia BHP online

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Cinoslawa
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 9:27

Szkolenia BHP online

Post autor: Cinoslawa »

Cześć! Odbywał ktoś z was szkolenie BHP online? Mowa o takich, jakie oferuje szkoleniabhp-online24.pl. Planuję zapisać się na jedno ze szkoleń, ale najpierw chciałabym się upewnić, czy faktycznie warto. Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Dyter84
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 20:28

Re: Szkolenia BHP online

Post autor: Dyter84 »

Przede wszystkim takie szkolenia są szalenie ważne, a szkolenia BHP online dodatkowo ułatwiają sprawę, bo nie trzeba ruszać się z domu, a po zakończeniu i tak dostajemy certyfikat. Wspomnianą firmę z czystym sumieniem mogę polecić, bo sam brałem udział w ich kursach.

coffee shop marihuana
Klareż

Re: Szkolenia BHP online

Post autor: Klareż »

Jeśli chodzi o szkolenia bhp ogólnie to firma https://www.tbf.pl/ jest bardzo dobra, mają też e-learning więc warto się zainteresować ich oferta
Thorski

Re: Szkolenia BHP online

Post autor: Thorski »

O, to ja znam idealną firmę. Szkolenia bhp online prowadzi firma BHP Inka za pośrednictwem ich platformy e-learningowej. Wszelkie konkrety tu sobie znajdziecie: https://bhp-inka.pl/szkolenia-online/ My jesteśmy ze współpracy z nimi ogromnie zadowoleni, bo bardzo dobrze się sprawdzają, mają świetnych instruktorów z fajnym podejściem do kursantów. Dodam, że oferują też usługi jak wykonanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, przeglądy i sprzedaż gaśnic czy nadzór bhp. Firma jest bardzo solidna rzetelna, ma zdecydowanie rozsądne stawki, także warto im się przyjrzeć.
yanna

Re: Szkolenia BHP online

Post autor: yanna »

Thorski pisze: ↑16 lis 2021, 2:56 O, to ja znam idealną firmę. Szkolenia bhp online prowadzi firma BHP Inka za pośrednictwem ich platformy e-learningowej. Wszelkie konkrety tu sobie znajdziecie: https://bhp-inka.pl/szkolenia-online/ My jesteśmy ze współpracy z nimi ogromnie zadowoleni, bo bardzo dobrze się sprawdzają, mają świetnych instruktorów z fajnym podejściem do kursantów. Dodam, że oferują też usługi jak wykonanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, przeglądy i sprzedaż gaśnic czy nadzór bhp. Firma jest bardzo solidna rzetelna, ma zdecydowanie rozsądne stawki, także warto im się przyjrzeć.
BHP można przeprowadzić jeszcze online, ale szkolenie ppoż moim zdaniem już nie. W końcu gaśnice śniegowe różnie są wykonywane i należy pracowników uczulić i nauczyć ich używać. I to nie tylko dla ich bezpieczeństwa i zdrowia, co powinno być w sumie priorytetem, ale także i dla ochrony mienia. Czasem lepiej jedną poświęcić na szkolenie, niż potem mieć nieprzeszkolonych pracowników.
Fabiańsky654

Re: Szkolenia BHP online

Post autor: Fabiańsky654 »

Nigdy nie organizowałem szkolenia online, natomiast patrząc na obecną sytuację na świecie, wydaje się to bardzo wygodne. Tak czy inaczej, jeżeli chodzi o zasady BHP i związane z nimi szkolenia, audyty oraz wszelkie inne formalności, polecam zgłaszać się do specjalistów z firmy Skills4u z Tychów: http://skills4u.pl/oferta/szkolenia-bhp/ Mają doświadczenie w tej działce i naprawdę rzetelnie podchodzą do zleconych im zadań, więc można mieć pewność, że pracuje się w dobrych warunkach, a wszyscy pracownicy są odpowiednio przeszkoleni.
ODPOWIEDZ