Studia inżynierskie?

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
icon

Studia inżynierskie?

Post autor: icon »

Od jakiegoś czasu planuje studia. Myślę o studiach inżynierskich. Czy ktoś z Was może na takie się zdecydował i może polecić uczelnie, którą warto brać pod uwagę? Na https://wwszip.pl/studia-inzynierskie-i ... rzadzania/ jest dostępna oferta edukacyjna jednej z uczelni. I z tego co widzę, jest też możliwość nauki przez internet. To dla mnie byłaby bardzo dobra oferta, ponieważ naukę będę musiała dzielić również na pracę zarobkową. Jednak zastanawiam się, czym tak naprawdę kierować się przy wyborze uczelni. Czy możecie coś podpowiedzieć?
matyjas

Re: Studia inżynierskie?

Post autor: matyjas »

icon pisze: ↑16 lis 2021, 11:34 Od jakiegoś czasu planuje studia. Myślę o studiach inżynierskich. Czy ktoś z Was może na takie się zdecydował i może polecić uczelnie, którą warto brać pod uwagę? Na https://wwszip.pl/studia-inzynierskie-i ... rzadzania/ jest dostępna oferta edukacyjna jednej z uczelni. I z tego co widzę, jest też możliwość nauki przez internet. To dla mnie byłaby bardzo dobra oferta, ponieważ naukę będę musiała dzielić również na pracę zarobkową. Jednak zastanawiam się, czym tak naprawdę kierować się przy wyborze uczelni. Czy możecie coś podpowiedzieć?
Wiesz co, nie za bardzo się na tym wszystkim znam, ale wydaje mi się, że nie ma to jak odpowiednie studnia, które nas wzbogacają. I w tym zakresie każdy na pewno wskaże coś innego. Ja mogę powiedzieć, że na przykład takie https://uecs.pl/studia/czy-warto-podjac ... medycznej/ studia mnie ciekawią.
ODPOWIEDZ