Studia inżynierskie?

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
icon

Studia inżynierskie?

Post autor: icon »

Od jakiegoś czasu planuje studia. Myślę o studiach inżynierskich. Czy ktoś z Was może na takie się zdecydował i może polecić uczelnie, którą warto brać pod uwagę? Na https://wwszip.pl/studia-inzynierskie-i ... rzadzania/ jest dostępna oferta edukacyjna jednej z uczelni. I z tego co widzę, jest też możliwość nauki przez internet. To dla mnie byłaby bardzo dobra oferta, ponieważ naukę będę musiała dzielić również na pracę zarobkową. Jednak zastanawiam się, czym tak naprawdę kierować się przy wyborze uczelni. Czy możecie coś podpowiedzieć?
matyjas

Re: Studia inżynierskie?

Post autor: matyjas »

icon pisze: ↑16 lis 2021, 11:34 Od jakiegoś czasu planuje studia. Myślę o studiach inżynierskich. Czy ktoś z Was może na takie się zdecydował i może polecić uczelnie, którą warto brać pod uwagę? Na https://wwszip.pl/studia-inzynierskie-i ... rzadzania/ jest dostępna oferta edukacyjna jednej z uczelni. I z tego co widzę, jest też możliwość nauki przez internet. To dla mnie byłaby bardzo dobra oferta, ponieważ naukę będę musiała dzielić również na pracę zarobkową. Jednak zastanawiam się, czym tak naprawdę kierować się przy wyborze uczelni. Czy możecie coś podpowiedzieć?
Wiesz co, nie za bardzo się na tym wszystkim znam, ale wydaje mi się, że nie ma to jak odpowiednie studnia, które nas wzbogacają. I w tym zakresie każdy na pewno wskaże coś innego. Ja mogę powiedzieć, że na przykład takie https://uecs.pl/studia/czy-warto-podjac ... medycznej/ studia mnie ciekawią.
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 471
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Studia inżynierskie?

Post autor: felicita6 »

Na pewno warto poznać wszelkie inne kierunki, które mogą być dla nas ciekawe i rozwijające. Może studia integracja sensoryczna Śląsk https://elpax.pl/studia-podyplomowe/kie ... nsoryczna/ byłyby całkiem ciekawym rozwiązaniem w tym kierunku? Na pewno polecam poznać ich ofertę i zobaczyć co jeszcze ciekawego mają, również wśród kierunków zaocznych.
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 243
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: Studia inżynierskie?

Post autor: szogunek »

Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu rozważam podjęcie studiów. Na tej stronie internetowej https://ultswiecie.edu.pl/ udało mi się znaleźć sporo ciekawych kierunków i to w bardzo dobrej cenie. Jeśli rozważcie podjęcie studiów, nawet tych online, to moim zdaniem warto rozpocząć przygodę na uczelni, wybierając właśnie ULT. Moim zdaniem to trafny wybór.
Marek_26

Re: Studia inżynierskie?

Post autor: Marek_26 »

A jaki kierunek dokładnie Cię interesuje? Jeśli nie masz jeszcze wybranej uczelni, warto zwrócić uwagę na ofertę UTH. Ta warszawska uczelnia oferuje zarówno studia licencjackie, jak i inżynierskie, a także studia magisterskie. Jeśli interesuje Cię tematyka bezpieczeństwa, warto podjąć studia licencjackie bezpieczeństwo wewnętrzne https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/l ... wewnetrzne Kierunek ten zapewnia solidne podstawy w zakresie zarządzania kryzysowego, prawnych aspektów bezpieczeństwa, a także wiedzy z dziedziny technologii i cyberprzestępstwa.
Piotrek2

Re: Studia inżynierskie?

Post autor: Piotrek2 »

Słuchajcie, a licencjat lepiej robić stacjonarnie, czy niestacjonarnie? Będę składał papiery na "Bezpieczeństwo wewnętrzne" w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu i mam dylemat. Część znajomych mówi tak, część tak. Jak dla mnie zajęcia co dwa tygodnie są lepszą opcją, głównie ze względu na możliwość pracy od pon. do pt. Ale czy jest dużo więcej do nauki? Tej samodzielnej? I czy, nawet jeśli jest, to lepiej wybrać takie https://prawowroclaw.edu.pl/oferta/stud ... acjonarne/ studia niestacjonarne Wrocław, czy jednak pójść normalnym trybem i chodzić dziennie?
effka

Re: Studia inżynierskie?

Post autor: effka »

Wybierając kierunek studiów warto kierować się też tym, co chcecie robić potem, w pracy zawodowej. Jeśli myślicie o kierunkach takich jak psychologia to koniecznie sprawdźcie sobie ofertę Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/studia-psychologia/. Wysoki poziom, doświadczona kadra wykładowców, atmosfera przyjazna studentom.
laurka

Re: Studia inżynierskie?

Post autor: laurka »

A ja sie zdecydowalam na studia na kierunku fizjoterapii https://wsf.wroc.pl/kierunek-fizjoterapia , jestem pewna, ze mi sie spodoba, bo bardzo lubie te klimaty, a uczelnia mega polecana
ODPOWIEDZ