Problemy intymne

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:20

Problemy intymne

Post autor: Bodzio12 »

Witam wszystkich , potrzebuje Waszej porady w intymnej sprawie. Mam problem z przed wczesnym wytryskiem, korzystałem z wielu porad jednak efekty były bardzo słabe. Co możecie mi poradzić ? Jak sobie z tym poradzić ?
Awatar użytkownika
ania11
Posty: 5
Rejestracja: 21 cze 2020, 13:21

Re: Problemy intymne

Post autor: ania11 »

W przypadku mojego męża długo trwało, aż namówiłam go na leczenie. Nie chciał ze mną rozmawiac, co często prowadziło do kłotni. Wazne, że szukasz pomocy i chcesz sobie z tym poradzić .
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:20

Re: Problemy intymne

Post autor: Bodzio12 »

Czy z czegoś skorzystał i jaki był efekt ?
Awatar użytkownika
ania11
Posty: 5
Rejestracja: 21 cze 2020, 13:21

Re: Problemy intymne

Post autor: ania11 »

Znaleźliśmy tabletki Orgasm Controls na stronie https://zaskoczeni.com.pl/ i efekty są znakomite. Na stronie masz wszystko dokładnie opisane, więc jeżeli jesteście zainteresowani to na pewno będziecie zadowoleni z efektu.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:20

Re: Problemy intymne

Post autor: Bodzio12 »

Na pewno przetestuje, bardzo dziękuje za poradę .
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Problemy intymne

Post autor: Szefowa »

A skoro już o takich tematach mowa, to jak Waszym zdaniem powinna wyglądać higiena miejsc intymnych u mężczyzn? Wiele mówi się o higienie kobiet, a ja sądzę, że mężczyźni powinni o to dbać wcale nie mniej. A Wy jak sądzicie?
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 38
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:11

Re: Problemy intymne

Post autor: mamapiotra »

Zgadzam się z przedmówczynią aczkolwiek z uwagi na oczywiste różnice w budowie narządów męskich i żeńskich higiena kobiet wymaga więcej zachodu i starań. Niemniej jednak rzeczywiście mężczyżni także powinni dbać o swoje zdrowie intymne i pamiętać o tym ,że na przykład zapalenie grzybicze prącia także może im się zdarzyć.Jeśli będą przygotowani na taką okoliczność i będą wiedzieć jak postęp[ować - to będzie wszystko OK.
Awatar użytkownika
adana
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2020, 10:32

Re: Problemy intymne

Post autor: adana »

Problemy intymne mogą być różne. Przyznam się, że sama unikałam seksu. Nie, że nie chciałam, bardziej obawiałam się wpadki. Chociaż w sumie wychodzi na to samo, problem był. Postanowiłam w końcu porozmawiać z ginekologiem i zaproponował mi antykoncepcję, zgodziłam się. Od kilku miesięcy biorę tabletki belara i muszę przyznać, że teraz podejście do seksu jest zupełnie inne, oczywiście na plus.
plażówka

Re: Problemy intymne

Post autor: plażówka »

Moim zdaniem bardzo ważna jest higiena intymna. Ja odkąd się przerzuciłam na naturalne płyny do higieny intymnej - https://domeknatury.pl/c/1344/naturalne ... etyki.html to nie mam w ogóle problemow z infekcjami itd. Dzięki temu jest lepiej
ODPOWIEDZ