Pomysł na szkolenie

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Chwalislaw
Posty: 2
Rejestracja: 29 lut 2020, 17:58

Pomysł na szkolenie

Post autor: Chwalislaw »

Chcę zorganizować szkolenie dla kadry zarządzającej. Pomyślałem, ze dobrze byłoby się spotkać w spokojnej okolicy i przy okazji zjeść coś dobrego, pogadać o interesach. Możecie mi polecić jakieś miejsce? Interesuje mnie przede wszystkim północno wschodnia część Polski.
Awatar użytkownika
Franciszek74
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2020, 20:04

Re: Pomysł na szkolenie

Post autor: Franciszek74 »

Ja uwielbiam Dom Kresowy, mają bardzo profesjonalne podejście do klienta, dobrze wyposażoną salę. No a jedzenie to sama przyjemność, głównie kuchnia tradycyjna, ale doskonała w smaku.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Pomysł na szkolenie

Post autor: Szefowa »

Na takim szkoleniu mogą Ci się przydać takie akcesoria jak rzutnik czy też flipchart. Widziałam, że w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/bloki-do-flipchartow można bardzo tanio zamówić nowe bloki do takich flipchartów, więc polecam, jeśli by Ci się skończyły.
ką0

Re: Pomysł na szkolenie

Post autor: ką0 »

Jest mnóstwo firm, które zajmują się organizacją różnego rodzaju szkoleń i kursów. Moja firma korzysta z usług ekowymiar i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przygotowywali już dla nas kilka szkoleń i za każdym razem wszystko szło bardzo fajnie.

zasady zero waste
ODPOWIEDZ