Podatki za pracę za granicą

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Marcel-94
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2020, 18:19

Podatki za pracę za granicą

Post autor: Marcel-94 »

Rozliczaliście się kiedyś z podatków za pracę za granicą? Przede mną jest właśnie takie zadanie i dobrze wiem, że potrzebna mi będzie pomoc kogoś, kto się na tym zna. Uważacie, że korzystnie będzie zgłosić się do firmy BFA Poland?
Awatar użytkownika
Kornelia_65
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2021, 2:55

Re: Podatki za pracę za granicą

Post autor: Kornelia_65 »

Od BFA Poland uzyskasz profesjonalne wsparcie, którego potrzebujesz. Kiedy mi należał się zwrot podatku z Austrii, zgłosiłam się właśnie do nich i dzięki temu sprawa została sprawnie rozwiązana. Polecam każdemu!
Ryś

Re: Podatki za pracę za granicą

Post autor: Ryś »

W takim razie jeżeli potrzebujecie pomocy w zakresie rozliczenia podatków z zagranicy i jednocześnie liczycie na otrzymanie zwrotu to zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://holandia.org/ którzy będą Wam w stanie w tym zakresie skutecznie pomóc i doprowadzić sprawę do końca bez zbędnych problemów, w pełni wykorzystując aspekty działające na korzyść podatnika.
Bożena

Re: Podatki za pracę za granicą

Post autor: Bożena »

W Polsce nigdy nie miałam problemów ze zrozumieniem stawek podatkowych, jednak kiedy wyjechałam do Niemiec, nie wiedziałam, w co ręce włożyć. Ich sposób rozliczania był dla mnie niezrozumiały, ale wtedy w sieci trafiłam na artykuł https://www.tax-pol.pl/jak-wyglada-odzy ... -studenta/, który bardzo mi pomógł i dzięki niemu zrozumiałam, jakie dokumenty wypełnić i które podatki muszę płacić.
ODPOWIEDZ