Piece ceramiczne do firmy

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
tymon1985
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2020, 20:48

Piece ceramiczne do firmy

Post autor: tymon1985 »

Witam serdecznie. Szukam namiarów na polecanego dostawcę pieców do wypalania ceramiki. Słyszeliście może o obrobkacieplna.com? Warto zainwestować w sprzęt od nich?
Awatar użytkownika
Bert1970
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2020, 9:05

Re: Piece ceramiczne do firmy

Post autor: Bert1970 »

Jak najbardziej warto. Industry 2.0 oferuje naprawdę wysokiej jakości solidnie skonstruowane piece, które są tanie w eksploatacji i wydajne. Do tego firma zapewnia serwis i wsparcie techniczne, więc w razie awarii pomogą ;)
Miłoszz

Re: Piece ceramiczne do firmy

Post autor: Miłoszz »

A jak wygląda budowa takich piecy, ktoś się orientuje? Są na rynku firmy zajmujące się takimi zleceniami? Bardzo interesująca jest to tematyka dla mnie.
MirosławZelent

Re: Piece ceramiczne do firmy

Post autor: MirosławZelent »

Szczerze powiedziawszy to świetny pomysł na prowadzenie działalności związanej z budową takich pieców. Na rynku jest duże zapotrzebowanie, natomiast brakuje wykonawców specjalizujących się w takich zleceniach. Nie ma się co dziwić bo jest to bardzo odpowiedzialne zadanie, szczególnie gdy mówimy o piecach pracujących w bardzo wysokich temperaturach. Z tego co udało mi się znaleźć, to do ich budowy wykorzystywany jest klej ogniotrwały - https://www.zamac.pl/oferta/kity-kleje- ... iczny-fkm/ zapewniający odpowiednie warunki w najtrudniejszych warunkach. W zasadzie to spełnią on też rolę zaprawy, w zależności od zastosowanego w nim składu. Jedno jest pewne, przy takich realizacjach musimy wykorzystać wysokiej jakości produkty by móc zagwarantować niezawodność w dłuższej perspektywie czasu.
Janosik

Re: Piece ceramiczne do firmy

Post autor: Janosik »

Zastanawiam się nad inwestycją w piec gastronomiczny na drewno do mojego nowego lokalu. Czytałem na https://gp-piece.pl/ o różnych modelach dostępnych na rynku. Jeśli ktoś miał doświadczenie z takimi piecami, chętnie wysłucham rad.
ODPOWIEDZ