parking oznakowanie

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
leleś

parking oznakowanie

Post autor: leleś »

Szukam firmy od oznakowania poziomego, pionowego i oznakowania parkingu. Chodzi o te wszystkie akcesoria jak progi zwalniające, urządzenia sygnalizacyjne, blokady i słupki parkingowe. Znacie takie firmy? Szukam takiej firmy z Sieradza lub okolic. Czekam na przydatne namiary.
jagoduś

Re: parking oznakowanie

Post autor: jagoduś »

Jeśli posiadasz parking i chcesz go odpowiednio oznaczyć to proponuję postawić znaki informacyjne . Takie oznaczenia znajdziemy w tym sklepie internetowym tutaj https://drogowe.com.pl/ . Takie znaki drogowe służą zwiększeniu bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy na drodze.
dariś

Re: parking oznakowanie

Post autor: dariś »

Dla mnie to by musieli wszystko specjalnie znakować, to na pewno. Sama z kolei zastanawiam się, co robić, bo niby takie https://prawojazdy-poznan.com.pl/ szkoły znam, ale czy na pewno zdam? I za którym razem? Jak za 10 to mnie wyśmieją. Tak to nie powinno się do tego podchodzić moim zdaniem.
róża

Re: parking oznakowanie

Post autor: róża »

A co powiecie na bardzo dobre wyposażenie parkingowe oferowane przez https://taab.pl/ ? Sama tutaj niedawno kupiłam akcesoria dla mojego parkingu pod firmą i szczerze mówiąc to był doskonały wybór, więc jak najbardziej warto nawiązać z nimi współpracę. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru
AdamZ

Re: parking oznakowanie

Post autor: AdamZ »

Zaplanowanie parkingu oraz jego prawidłowe oznakowanie to wcale nie takie proste zadanie. Jeśli nie masz w tym temacie dużego doświadczenia, to na Twoim miejscu skorzystałbym z usług firmy specjalizującej się w organizacji parkingów. Sam kiedyś współpracowałem z Departamentem Zarządzania Parkingami w Katowicach. Posiadają w tym zakresie szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Osobiście byłem bardzo zadowolony z naszej współpracy, dlatego sądzę, że Tobie również będą w stanie pomóc.
ODPOWIEDZ