odkurzacz przemysłowy

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
robertś

odkurzacz przemysłowy

Post autor: robertś »

czy znacie jakieś dobre marki,które produkują solidne odkurzacze przemysłowe? Zastanawiam się nad kupnem, mam jednak kilka wątpliwości odnośnie takiego sprzętu. Macie jakieś doświadczenia w związku z tym tematem? Czy w ogóle opłaca się stosunek jakości do ceny? Dzięki za wszystkie uwagi!
arkiś

Re: odkurzacz przemysłowy

Post autor: arkiś »

Jeśli chodzi o odkurzacz przemysłowy to polecam tutaj zajrzeć - http://olpe.pl/odkurzacze-profesjonalne/, bardzo dobry sprzęt. Co ważne, są to odkurzacze profesjonalne, czyli o większej mocy przez co naprawdę sprzątają wydajnie. Sprawdzą się w wielu sytuacjach - u mnie ten odkurzacz jest bezawaryjny.
miśka

Re: odkurzacz przemysłowy

Post autor: miśka »

Ja już od kilku miesięcy posiadam roombe i szczerze mówiąc jestem mega zadowolona z wyboru. Odkurzacz świetnie radzi sobie z sierścią moich zwierząt i co ważne nie obija się o meble, ani nie rysuje podłogi, więc to też jest bardzo duży plus, także warto ją kupić.
Muszyński

Re: odkurzacz przemysłowy

Post autor: Muszyński »

Ja wam podpowiem, że centralne odkurzacze przemysłowe to bardzo dobre rozwiązanie, u nas doskonale się to sprawdza w praktyce. Przy dużych powierzchniach i zabrudzeniach zwykły odkurzacz przemysłowy to za mało, odkurzacz centralny jest bardziej funkcjonalny. Co do konkretów to nasz pochodzi z warszawskiej firmy Poolmar https://www.poolmar.pl/odkurzacze-przemyslowe i chwalimy go sobie, działa solidnie, bezawaryjnie, także to bardzo porządna jakość. Zresztą w razie awarii firma poradzi sobie z każdą usterką. Jeśli myślicie nie o kupnie a o wynajmie odkurzacza, to i taka możliwość w Poolmar istnieje, wiem bo sami na początku odkurzacz przemysłowy od nich wynajmowaliśmy, potem zdecydowaliśmy się na kupno centralnego.
ODPOWIEDZ