Macie regularne miesiączki?

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Bławatek18

Macie regularne miesiączki?

Post autor: Bławatek18 »

Macie regularne miesiączki?
Pytam bo będziemy z mężem planować dziecko a ja mam dość nieregularnie i jak czytam na
:arrow: https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/niere ... a-plodnosc to może to miec wpływ na problem z zajściem w ciążę. Może doradzicie co robić, żeby bardziej te okresy wyregulować?
Dżesika

Re: Macie regularne miesiączki?

Post autor: Dżesika »

Czy warto zanim zaczniemy starać się o dziecko, aby mąż zaczął przyjmować tego typu preparaty https://ktomalek.pl/suplementy/plodnosc/cs-25/1 ? U ktorejs z Was faktycznie wspomogło to zajście w ciążę? Planujemy starać się o drugie dziecko i nie ukrywam, że bardzo nam zależy na małej różnicy wieku między dziećmi, dlatego chciałabym jak najszybciej zajść w kolejną ciążę.
kepka

Re: Macie regularne miesiączki?

Post autor: kepka »

No ja wlasnie od zawsze mialam problem z nieregularnymi miesiaczkami a oprocz tego z pms.Moja ginekolog zaproponowala mi tabletki drovelis, troche o nich poczytalam, to jakas nowosc na rynku, ze wzgledu na estetrol ktory w sobie zawieraja, są bardzo dobrze przyswajane przez organizm i nie obciazaja watroby. Biore je juz 4 miesiac i faktycznie, duza poprawa, wyregulowany cykl i brak bóli co miesiac :)
całaona

Re: Macie regularne miesiączki?

Post autor: całaona »

No ja to niestety bez antykoncepcji mam nieregularne miesiączki i straszne bóle. Bardzo cieszę się z tego, że poszłam do pani doktor Barbary Blicharczyk na wizytę ginekologiczną, bo nie wiem co by było ze mną później. Obecnie chodzę regularnie do pani dr do jej gabinetu w Kołobrzegu.
grudzień

Re: Macie regularne miesiączki?

Post autor: grudzień »

Ja miałam kłopot z nieregularnymi miesiączkami, zgłosiłam się do kliniki https://babkamedica.pl/ i tu trafiłam do dr Matuszny. Pani Doktor poświęciła mi wiele czasu, zaleciła dodatkowe badania i suma sumarum zaleciła odpowiednią antykoncepcję (na bazie badań). Muszę powiedzieć, że teraz czuję się świetnie, krwawienia mam uregulowane, nic mi nie dolega. Cudowna lekarka!!!
ODPOWIEDZ