Lokal pod firmę

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Serafin83
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2020, 8:33

Lokal pod firmę

Post autor: Serafin83 »

Witam wszystkich!
Zamierzam w najbliższym czasie zmienić lokalizację siedziby mojej firmy i powoli rozglądam się za lokalami na sprzedaż. Powiedzcie mi, słyszeliście o agencji Do-Expert? Zastanawiam się, czy nie skorzystać z ich pomocy. Myślę, że byłoby o wiele prościej i sprawniej.
Awatar użytkownika
Msciwoj61
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:51

Re: Lokal pod firmę

Post autor: Msciwoj61 »

Na swojej stronie mają sporo ofert o lokalach usługowych na sprzedaż. Ja na Twoim miejscu skorzystałbym z ich pomocy, bo mają wiele pozytywnych opinii, więc muszą być ekspertami, jeśli chodzi o branżę nieruchomości.

https://rigelis.com/building-a-shed-hold-on-buster/
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Re: Lokal pod firmę

Post autor: mmka992 »

Według mnie lokalizacja ma spore znaczenie. Najlepiej wybierać teren, na którym mamy największe możliwości i łatwy dojazd rónież dla klientów. Mnie przykładowo interesują biura w Częstochowie. Wczoraj natknąłem się na stronę : https://rurarz.pl/ i zaciekawiła mnie ich oferta. Póki co zbieram opinie na ten temat i mam nadzieję, że już nie długo będą w posiadaniu odpowiedniej powierzchni biurowej.
Jarosław

Re: Lokal pod firmę

Post autor: Jarosław »

Witam!
W kwestii poszukiwania lokalu dla firmy nigdy nie zdarzyło mi się korzystać z usług żadnej agencji - także na ten temat się nie wypowiem. Ale mogę Ci doradzić jedną rzecz: jak już znajdziesz nową siedzibę, to przed wprowadzką konkretnie zrób gruntowne odkażanie wszystkich pomieszczeń. Takie usługi jak te https://www.hojoclean.pl/wroclaw/dezynfekcja/ to w obecnej sytuacji niezbędnik. Nigdy nie wiadomo, kto zajmował dany lokal przed Tobą!
Berliń

Re: Lokal pod firmę

Post autor: Berliń »

Jarosław pisze: ↑27 paź 2020, 14:30 Witam!
W kwestii poszukiwania lokalu dla firmy nigdy nie zdarzyło mi się korzystać z usług żadnej agencji - także na ten temat się nie wypowiem. Ale mogę Ci doradzić jedną rzecz: jak już znajdziesz nową siedzibę, to przed wyprowadzką konkretnie zrób gruntowne odkażanie wszystkich pomieszczeń. Takie usługi jak te https://www.hojoclean.pl/wroclaw/dezynfekcja/ to w obecnej sytuacji niezbędnik. Nigdy nie wiadomo, kto zajmował dany lokal przed Tobą!

Masz racje, warto w 100% zdezynfekować powierzchnię.

promocje tv led
ODPOWIEDZ