Księgowość - polecam

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Sandra-79
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 16:30

Księgowość - polecam

Post autor: Sandra-79 »

Jeśli szukacie dobrego biura rachunkowego we Wrocławiu, mogę polecić biuro Panex. Dobrze znają się na księgowości i mają duże doświadczenie. Wszystko w terminie i niedrogo.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Księgowość - polecam

Post autor: Szefowa »

W Jeleniej Górze natomiast działa taka firma https://krzywickabiuro.pl/, która usługi księgowe świadczy już od 30 lat ;) Możecie być pewni, że jeśli powierzycie księgowość Waszego przedsiębiorstwa w jej ręce, będzie ona prowadzona w sposób prawidłowy, a Wy będziecie bardzo zadowoleni ze współpracy :)
Awatar użytkownika
varmstrong
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2020, 14:08
Lokalizacja: Kraków

Re: Księgowość - polecam

Post autor: varmstrong »

Biuro rachunkowe jest potrzebne w wielu firmach, taka współpraca jest z pewnością wygodnym rozwiązaniem.
eliś

Re: Księgowość - polecam

Post autor: eliś »

A tutaj https://biurowektor.pl/ksiegowosc/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam bowiem namiar na biuro, które między innymi prowadzi sprawy księgowe. Nie da się ukryć, że warto zawsze stawiać na profesjonalne rozwiązania, aby wszelkie rozliczenia były sporządzone rzetelnie. Poza tym ważne, aby pracowali tam pracownicy z doświadczeniem, bo tylko wtedy można uniknąć błędów.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 329
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Księgowość - polecam

Post autor: Neya »

Jest tyle biur księgowych, że można byłoby polecać w nieskończoność i stworzyć na tej podstawie wielokilometrową listę.
kaniksą

Re: Księgowość - polecam

Post autor: kaniksą »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
https://prosperonline.pl/oferta/wniosek-kredytowy/
Andrzejów873

Re: Księgowość - polecam

Post autor: Andrzejów873 »

Na Śląsku działa biuro rachunkowe MDA Consulting z Mysłowic są konkretnie. Poprowadzą Waszą księgowość, zajmą się kwestią kadrowo-płacą oraz pomogą w różnych projektach unijnych. Zapoznajcie się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
majka
Posty: 227
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:45

Re: Księgowość - polecam

Post autor: majka »

Niezależnie od miasta, oferty warto porównywać. Biur księgowych jest sporo, a wiadomo, że najlepiej jest korzystać z tych, które działają kompleksowo i mają rozsądne ceny. Dlatego dobrze jest skorzystać z tej https://www.zaufany-ksiegowy.com.pl/ wyszukiwarki i przesłać kilka zapytań ofertowych. No a potem wybrać najlepszą opcję.
Awatar użytkownika
doris33
Posty: 66
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:06

Re: Księgowość - polecam

Post autor: doris33 »

Coraz więcej firm decyduje się na małą księgowość prowadzoną we własnym zakresie. To tańsze, a tak samo skuteczne rozwiązanie. Dobry program w zasadzie wszystko sam ogarnie. Jeśli macie ochotę spróbować, to warto rzucić okiem na program dla firm SKP. Ma budowę modułową - płacimy tylko za te moduły, z których korzystamy. jasny, przejrzysty, do samodzielnej konfiguracji. Teraz 60 dni jest za darmo - tutaj https://www.ksiega-podatkowa.pl/wyprobuj-bezplatnie darmowa wersja do pobrania.
łeska

Re: Księgowość - polecam

Post autor: łeska »

Prowadzę księgowość w firmie i bardzo przydaje mi się korzystanie z portalu www.portalfk.pl, mam tam na bieżąco aktualizowane informacje, ułatwia mi to bycie w temacie, można w ramach abonamentu korzystać ze wzorów dokumentów, e-booków branżowych ////
pękla

Re: Księgowość - polecam

Post autor: pękla »

łeska pisze: ↑11 maja 2021, 20:49 Prowadzę księgowość w firmie i bardzo przydaje mi się korzystanie z portalu www.portalfk.pl, mam tam na bieżąco aktualizowane informacje, ułatwia mi to bycie w temacie, można w ramach abonamentu korzystać ze wzorów dokumentów, e-booków branżowych ////
widziałam, że można skorzystać z okresu próbnego i przez jakiś czas można za darmo sprawdzić czy nam odpowiada ten portal, na pewno ułatwiłoby mi to życie, bo miałabym wszystkie informacje w jednym miejscu
Paweł

Re: Księgowość - polecam

Post autor: Paweł »

Ja z kolei polecam Biuro Rachunkowe Bielsko to oni zajmują się prowadzeniem pełnej księgowości, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, karty podatkowej, oraz zajmują się też obsługą kadrowo-płacową. To z nimi naprawdę warto współpracować.
ODPOWIEDZ