książki romanse - co polecicie dla dziewczyny na prezent?

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Trampek
Posty: 41
Rejestracja: 04 gru 2019, 11:05

książki romanse - co polecicie dla dziewczyny na prezent?

Post autor: Trampek »

książki romanse - co polecicie dla dziewczyny na prezent?
Wiem, że bardzo lubi czytać a ja się nie znam
foreściara

Re: książki romanse - co polecicie dla dziewczyny na prezent?

Post autor: foreściara »

Może sprawdź, co jest w TOP Empiku w kategorii romanse? Albo sprawdź na lubimyczytac.pl co polegają.
Wróbel

Re: książki romanse - co polecicie dla dziewczyny na prezent?

Post autor: Wróbel »

Ja znowu chciałbym polecić coś ciekawego i z innej beczki - książki popularnonaukowe lub coś z tego obozu. Dzieciaki zapatrzone są teraz w telefony i tablety, właściwie rodzą się z tymi ekranami chyba - tak to przynajmniej wygląda. Prezent na komunię dla mojego syna to na pewno książka. Widziałem, że duży wybór jest https://www.taniaksiazka.pl/miss-birmy- ... 43194.html więc chętnie czegoś poszukam. No i wygodnie, online - przynajmniej moja żona niczego dodatkowego nie kupi
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: książki romanse - co polecicie dla dziewczyny na prezent?

Post autor: Szefowa »

A czy nie lepiej byłoby kupić dziewczynie jakiś ładny perfum? Spory wybór takich fajnych zapachów znajdziecie na stronie internetowej http://francuskieperfumy.pl/, polecam się tam rozejrzeć :)

football manager online 2013
Książkoholik

Re: książki romanse - co polecicie dla dziewczyny na prezent?

Post autor: Książkoholik »

Trampek pisze: ↑02 lis 2020, 7:46 książki romanse - co polecicie dla dziewczyny na prezent?
Wiem, że bardzo lubi czytać a ja się nie znam
Jak dla dziewczyny na prezent, to może romans obyczajowy, w sensie nie taki mocno erotyk tylko przyjemny, ciepły?

Celuj np w :
:arrow: Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem, Alex Sand
:arrow: Pechowe zauroczenie, Małgosi Kasprzyk

Bardzo fajne historie i nie do przesady gorące;)

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ