jakie gadżety erotyczne polecacie?

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:20

jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: Bodzio12 »

Tak jak w temacie, jakie gadżety erotyczne polecacie? Szukam czegoś innego wyjątkowego i ciekawego.
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 7
Rejestracja: 31 sie 2020, 14:34

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: Karola123 »

Sprawdź sobie ofertę http://xn--wiat-cnoty-37b.pl/ ja zadamawiałam pas cnoty właśnie na tej stronie. Jest to fajny doby produkt. Polecam.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:20

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: Bodzio12 »

Interesujące, bardzo ciekawe. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Na pewno zamówię jeden na próbę, także dzięki za poradę.
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 7
Rejestracja: 31 sie 2020, 14:34

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: Karola123 »

Nie ma sprawy. Cieszę się że mogłam pomóc. Oby się to u Ciebie też sprawdziło.
Awatar użytkownika
danara
Posty: 79
Rejestracja: 25 cze 2019, 15:04

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: danara »

A co ja wam mogę polecić? Nie jestem specjalistką w tym temacie, ale wydaje mi się, że takie https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... /prostaty/ zabawki to panom bardziej się przydadzą i też mogą ich dodatkowo nakręcić, Nie każdy się na to otworzy, ale są racy, którzy się jednak nie blokują.
użuk

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: użuk »

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak zły gadżet erotyczny. Jeśli wszystko jest stosowane za zgodą obu, to można się naprawdę dobrze ze sobą bawić. Takie mam wrażenie i właśnie w coś takiego chciałabym się bawić. Bo ogólnie chodzi o to, że nie mam niczego, a interesują mnie dilda. Może to akurat nam by się przydało,
Mirś

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: Mirś »

Jednak ważne jest to, w jakim miejscu się go kupi, żeby jakość była dobra, dla mnie to bardzo ważne. Ja bardzo lubię sklep erotyczny LoveSpot. Mają fajny, bogaty asortyment. Warto zerknąć do nich szczególnie teraz, przed walentynkami ;)
maćka032

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: maćka032 »

A co dokładniej cię interesuje? Masz jakieś konkretne gadżety na myśli? Ja zamawiam na Erotino.pl i moim zdaniem wybór jest mega duży więc może tam sporobuj?
Miśkidwa

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: Miśkidwa »

Gadżetów erotycznych nie da się polecić, można jedynie powiedzieć czy cos jest dobre jakościowo, jednak tak to każdy musi sam porozmawiać ze swoim partnerem i podjąć decyzje czego chcą spróbować. Na początku to wstydliwy temat, jednak warto odkrywać cos nowego, my poznaliśmy w ten sposób bardzo fajny sklep https://secretplace.pl/pasy-cnoty/, z którego korzystamy do dziś, a często tam zamawiamy nowe zabawki.
iłka12

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: iłka12 »

Mirś pisze: ↑27 sty 2021, 13:53 Jednak ważne jest to, w jakim miejscu się go kupi, żeby jakość była dobra, dla mnie to bardzo ważne. Ja bardzo lubię sklep erotyczny LoveSpot. Mają fajny, bogaty asortyment. Warto zerknąć do nich szczególnie teraz, przed walentynkami ;)
fajny wybór muszę przyznać
Grażka32

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: Grażka32 »

Teraz to jest taki wybór, że można znaleźć dla siebie coś ciekawego i odpowiedniego. Zawsze urozmaicenie się przyda w sypialni. Z tym, że i tak pierwsze co to warto zadbać o skuteczne zabezpieczenie żeby się potem nie stresować w trakcie czy po. Dlatego ja z decyzji o antykoncepcji jestem zadowolona, mam belarę. Libido nie spadło, a wręcz przeciwnie, chętniej teraz się kocham.
Aruś05

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: Aruś05 »

Nigdy nie stosowałem gadżetów erotycznych, dlatego też ciężko mi wypowiedzieć się w tej kwestii. Aczkolwiek uważam, że masażery łechtaczki są najbardziej ciekawym gadżetem i zastanawiam się, z którego sklepu taki produkt będę mógł kupić. Chyba w sklepach online znajdę coś takiego szybciej.
Mięta

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: Mięta »

Grażka32 pisze: ↑15 cze 2021, 20:00 Teraz to jest taki wybór, że można znaleźć dla siebie coś ciekawego i odpowiedniego. Zawsze urozmaicenie się przyda w sypialni. Z tym, że i tak pierwsze co to warto zadbać o skuteczne zabezpieczenie żeby się potem nie stresować w trakcie czy po. Dlatego ja z decyzji o antykoncepcji jestem zadowolona, mam belarę. Libido nie spadło, a wręcz przeciwnie, chętniej teraz się kocham.
Tak jak u nas, dobre zapezpieczenie daje spokój, do tego świadomość, że w przypadku wpadki mogę usunąć bezpiecznie ciążę w Czechach, na stronie Kliniki Stonava jest więcej informacji na ten temat.
Guciuś33

Re: jakie gadżety erotyczne polecacie?

Post autor: Guciuś33 »

Nie używam gadżetów erotycznych, ponieważ uważam, że nie jest to dla mnie. Aczkolwiek widziałem na stronie https://loris.pl/2778-plyn-do-czyszczen ... 00-ml.html sklep, z którego można kupić płyn do czyszczenia gadżetów erotycznych.
ODPOWIEDZ