Jaki tłumacz dla firmy?

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Wisława
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2021, 16:05

Jaki tłumacz dla firmy?

Post autor: Wisława »

Witajcie. Polecilibyście mi dobrego tłumacza z Warszawy, któremu nieobce są przekłady tekstów specjalistycznych? Dość interesująca wydaje mi się oferta tlumaczka-przysiegla.pl. Może ktoś z was współpracował z Panią Danutą?
Awatar użytkownika
Mirod-93
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2021, 2:11

Re: Jaki tłumacz dla firmy?

Post autor: Mirod-93 »

Szczerze uważam, że Pani Danuta to najlepszy tłumacz przysięgły angielskiego w Warszawie. Oczywiście pracuje też z językiem rosyjskim. Umie tłumaczyć teksty specjalistyczne, więc zdecydowanie polecam ci się z nią skontaktować.
Ymirło

Re: Jaki tłumacz dla firmy?

Post autor: Ymirło »

Jeżeli w biznesie czy prywatnie szukacie dobrego i doświadczonego tłumacza z języka norweskiego to ja polecam tu kontakt z https://rkconsulting.com.pl/tlumaczenia/. Firma bardzo dobra, rzetelna, tłumacze, który mają w bardzo dobrym stopniu opanowany język norweski oraz polski, więc informacje, które przekazywane są w tekstach faktycznie będą odzwierciedlać po prostu stan faktyczny. To się przełoży na wysoki komfort pracy oraz brak problemów i brak nieporozumień
górek

Re: Jaki tłumacz dla firmy?

Post autor: górek »

Tłumaczenia przysięgłe wykonują dla nas https://effekt-szczecin.pl/biuro-tlumaczen/ . Warto przyznać, że wychodzi im to naprawde nieźle! Często zostawiamy im grube pliki dokumentów wymagających natychmiastowego przetłumaczenia. A to nie stanowi dla nich większej zagadki i problemu. Wszystko wykonują bardzo sprawnie i profesjonalnie, także i Ty skup się na tym aspekcie bo jest na czym. Na mnie robi to niewyobrażalne wrażenie. Perfekcyjny wybór. Najczęściej są to tłumaczenia na język niemiecki.
ODPOWIEDZ