Jak obniżyć rachunki za prąd?

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Małkon

Jak obniżyć rachunki za prąd?

Post autor: Małkon »

Macie jakieś pomysły na to jak obniżyć rachunki za prąd? Z każdym miesiącem płacimy więcej, a z tego co wiem, są przeciez różni dostawcy prądu, można zaoszczędzić.

cubus sklep pl
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 324
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Jak obniżyć rachunki za prąd?

Post autor: rudolf »

Tak jak najbardziej ja mam dobry pomysł i nawet go wdrożyłem jakiś czas temu. Zdecydowałem się na ofertę z firmy https://poprostuenergia.pl/prad-dla-domu/ i praktycznie już przy pierwszej fakturze widziałem znaczną różnicę na plus dla mnie. Czyli jest możliwe aby obniżyć rachunki za prąd - wystarczy wybrać właściwego dostawcę.
Władysław908

Re: Jak obniżyć rachunki za prąd?

Post autor: Władysław908 »

Jeśli szukasz sposobu na obniżenie kosztów utrzymania domu lub biura to zdecyduj się na odpowiednie ocieplenie budynku. W tym przypadku piana PUR Wrocław sprawdzi się znakomicie, bo spowoduje, że ciepłe powietrze nie będzie się ulatniało przez mostki termiczne, które często powstają w przypadku innych metod izolacji, co znacznie wpłynie na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Naprawdę polecam!
Mstów5

Re: Jak obniżyć rachunki za prąd?

Post autor: Mstów5 »

Ja polecam inwestycję w coraz popularniejsze ogniwa słoneczne. Coraz więcej osób boi się podwyżek cen prądu, dlatego warto odpowiednio wcześniej wybrać fotowoltaikę Częstochowa i stać się niezależnym od dostawców energii. Wydaje mi się, że to szczególnie dobre rozwiązanie dla osób, które chcą, aby ich dom stał się bardziej energooszczędny.
ODPOWIEDZ