Implanty zębów

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
fókso

Implanty zębów

Post autor: fókso »

Hejka, czy możecie mi powiedzieć, czy ktoś robił ogólnie implany lublin? Ciekawi mnie efekt, a wy na pewno możecie się czymś pochwalić. Dodam, że tak naprawdę mogę więcej powiedzieć o tym, ale najpierw muszę wiedzieć, kogo polecacie. Czy tutaj na forum ktoś pozwoli sobie coś mi powiedzieć?
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 324
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Implanty zębów

Post autor: rudolf »

Oczywiście same implanty są czymś bardzo ważnym i ja jestem przekonany, że jeśli już się na nie decydujemy to najlepiej jest wykonać je w sprawdzonym gabinecie. Ja na pewno mogę każdemu polecić miejsce jak Focus Clinic Warszawa jeśli tak jak wspomniałem zależy nam na jakości oraz trwałości takich implantów.
Elżbietaa

Re: Implanty zębów

Post autor: Elżbietaa »

Można na przykład wykonać w https://mcs-przychodnia.pl/clinics/implanty/. Bardzo fajna przychodnia, bardzo mili specjaliści, przede wszystkim posiadający odpowiednie narzędzia i wiedzę. Dlatego właśnie efekt końcowy jest po prostu na piątkę i będziemy zadowoleni
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: Implanty zębów

Post autor: nina »

Jeśli straciliście zęba czy nawet kilka, to warto zdecydować się na implanty. Takie rozwiązanie jest ni tylko praktyczne, ale również bardzo komfortowe. Na pewno na tej stronie https://frankowski.pl/specjalizacje/implantologia/ można dowiedzieć się więcej na ten temat. Uważam, że warto zawsze zadbać o to, aby nasz uśmiech był wyjątkowy. Wiadomo, że sporo to kosztuj, ale uważa, że warto poświęć na to wszystkie pieniądze. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie i poczytajcie.
matyjas

Re: Implanty zębów

Post autor: matyjas »

Elżbietaa pisze: ↑27 paź 2021, 21:16 Można na przykład wykonać w https://mcs-przychodnia.pl/clinics/implanty/. Bardzo fajna przychodnia, bardzo mili specjaliści, przede wszystkim posiadający odpowiednie narzędzia i wiedzę. Dlatego właśnie efekt końcowy jest po prostu na piątkę i będziemy zadowoleni
W sumie nie jestem pewna, czy mogę coś Wam powiedzieć, ale wydaje mi się, że owszem. W kwestii implantów na pewno pomoże Wam placówka https://implanty.net.pl/implanty/ . Robią świetne implanty zębów nowoczesnymi metodami. Na pewno się nie zawiedziecie, ja mówię Wam szczerze.
ODPOWIEDZ