Herbata matcha do sklepu

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Walerian_77
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 17:00

Herbata matcha do sklepu

Post autor: Walerian_77 »

Witam. Coraz częściej klienci mojego sklepu zielarskiego pytają o matchę, więc postanowiłem się w nią w końcu zaopatrzyć. Czy możecie polecić mi jakiegoś sprawdzonego dystrybutora tej herbaty?

hdmi vga male
Awatar użytkownika
Izolda1972
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 5:26

Re: Herbata matcha do sklepu

Post autor: Izolda1972 »

Ja polecam freshandgreen.pl. Nigdzie indziej nie zamówisz tak dobrej jakości matchy, szczególnie że jest sprowadzana od japońskiego producenta. To też produkt organiczny. Bardzo opłaca się nawiązać z nimi stałą współpracę.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Herbata matcha do sklepu

Post autor: Szefowa »

A jakie jeszcze herbaty lubicie popijać w ciągu dnia? Ja lubię sobie zaparzyć miętę. Taką herbatkę zamawiam sobie zawsze w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/172-mieta-suszona.html, gdzie jak widać wcale nie jest ona droga ;) A ma naprawdę dobry smak i aromat ;)
Awatar użytkownika
Lilie_90
Posty: 110
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:03
Kontakt:

Re: Herbata matcha do sklepu

Post autor: Lilie_90 »

Online można również zamówić torby ze skóry Sagan Lublin. Wszystkich produktów szukam najpierw w internecie.
zsptylmanowa.pl
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 74
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:03

Re: Herbata matcha do sklepu

Post autor: magdap »

Ja bardzo lubię herbaty zielone czy też mieszanki ze sklepu Blueberry Roasters. Duży plus za to, że posiadają herbaty swojej produkcji, więc tym bardziej warto zerknąć do ich sklepu. Można tam kupić naprawdę wyjątkowe produkty :)

jak usunac aktualizacje android
ODPOWIEDZ