Gdzie znajdę solidne płytki modułowe?

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Jasuf1976
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2019, 16:30

Gdzie znajdę solidne płytki modułowe?

Post autor: Jasuf1976 »

Szukam płytek modułowych do warsztatu. Chcę znaleźć coś porządnego i solidnego. Macie coś sprawdzonego?
Awatar użytkownika
herman-76
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2019, 3:48

Re: Gdzie znajdę solidne płytki modułowe?

Post autor: herman-76 »

Ja mam u siebie podłogę modułową, zamawiałem od julomax.pl. Jest niezniszczalna i łatwo się czyści. Wejdź do nich na stronę i zobacz, co mają. Na pewno pomogą z wyborem.
Awatar użytkownika
daria15
Posty: 37
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:11

Re: Gdzie znajdę solidne płytki modułowe?

Post autor: daria15 »

O, to mi dałaś do myślenia, bo ja nawet nie wiem, czym są takie płytki modułowe. Mam jednak nadzieję, że sprawdzę i się dowiem. Żeby nie było jednak, że bez niczego przychodzę, to mogę powiedzieć, że płytki w Kamiennych Wnętrzach https://kamiennewnetrza.pl/plytki-granitowe-polerowane również warto wziąć pod uwagę. Są bardzo ładne.

internet toruń wrzosy
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 106
Rejestracja: 21 mar 2019, 19:27

Re: Gdzie znajdę solidne płytki modułowe?

Post autor: sofia11 »

Teraz jest taki wybór płytek, że głowa mała! Ja ostatnio trafiłam na najnowszą kolekcję Tubadzin i zastanawiam się nad zamówieniem płytek stamtąd. Od dawna marzą mi się nowe płytki w łazience i chyba czas najwyższy zabrać się za remont :)
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:20

Re: Gdzie znajdę solidne płytki modułowe?

Post autor: Bodzio12 »

Zobacz koniecznie na oferty na stronie płytki drewnopodobne jodełka francuska tutaj macie ogromny wybór płytek. Ja kupowałam takie które imitują drewno. Bardzo ładne i dobrej jakości. Polecam.
ODPOWIEDZ