Gdzie mogę kupić sprzęt ochronny dla personelu laboratorium?

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
zamęnt

Gdzie mogę kupić sprzęt ochronny dla personelu laboratorium?

Post autor: zamęnt »

Główne zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa pracy w laboratorium chemicznym obejmują środki ochrony osobistej.
Środki ochrony osobistej obejmują: okulary i fartuchy ochronne, maski, rękawice i obuwie. Osoby pracujące w laboratorium muszą mieć zapięty fartuch i włożone okulary ochronne. Fartuch laboratoryjny powinien być wykonany z naturalnych urządzeń i zapinany na kilka guzików, zaś okulary powinny zaświadczyć o zagrożeniu oka, powtórzono okulary, a następnie na kilka guzików.
Gdzie kupić taki sprzęt ochronny dla personelu laboratorium?
zamęntish

Re: Gdzie mogę kupić sprzęt ochronny dla personelu laboratorium?

Post autor: zamęntish »

Polecam Hurtownia internetowa chemii afd-market . Są niskie ceny i wygodny system dostawy. Na rynku AFD znajdziesz wysokiej jakości produkty europejskie i amerykańskie.
Złożyłem już zamówienie na AFD-market kilka razy i za każdym razem byłem zadowolony z systemu obsługi zamówień.
dronń

Re: Gdzie mogę kupić sprzęt ochronny dla personelu laboratorium?

Post autor: dronń »

Co do rękawic, to serdecznie polecam rękawice "ANTEK" od producenta Larkis https://larkis.pl/produkty/ochronne-rek ... mowe/antek z Dobczyc. One chronią przed chemikaliami, mikroorganizmami, są całkowicie szczelnie, odporne na ścieranie i rozdzieranie, u nas sprawdzają się doskonale. Są też wygodne do noszenia, posiadają odpowiednie normy. Zdecydowanie je polecam, są wytrzymałe, są dostępne w atrakcyjnych cenach.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 324
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Gdzie mogę kupić sprzęt ochronny dla personelu laboratorium?

Post autor: rudolf »

Z całą pewnością również będą to rękawiczki jednorazowe, które moim zdaniem są absolutną podstawą właśnie przy tego typu pracach. W sumie zobacz jak często je się zakłada przy wykonywaniu wielu czynności. Moim zdaniem gdy już chcemy kupić rękawiczki jednorazowe to zdecydowanie warto jest postawić na dobrej jakości produkty.
akłm

Re: Gdzie mogę kupić sprzęt ochronny dla personelu laboratorium?

Post autor: akłm »

Są hurtownie stacjonarne i internetowe, wystarczy wpisać w google. My potrzebowaliśmy bardziej specjalistycznego sprzętu do laboratorium, czyli między innymi inkubatora, czy zamrażarki niskotemperaturowej, które znaleźliśmy i kupiliśmy od PHC Europe B.V. https://phchd.com/eu/biomedical/products Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, no i wysokiej jakości sprzęt, który sprawdza nam się doskonale, polecam.
ODPOWIEDZ