Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
randoald92
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 0:36

Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: randoald92 »

Czy ktoś z was współpracował może z firmą Budra? Moja firma potrzebuje opinii ekspertów odnośnie projektu budowy biurowca. Chcemy się upewnić, że będzie on odpowiednio zabezpieczony przed pożarami.
Awatar użytkownika
Mirosław_61
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 19:38

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: Mirosław_61 »

Szczerze polecam tę firmę, jeśli zależy wam na rzetelnej opinii. Budra to profesjonalizm i fachowe podejście. Mają także autoryzację i licencję największych producentów zabezpieczeń ppoż na rynku, więc warto im ufać w tej kwestii.

kursy maturalne j. angielski
Piotruś

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: Piotruś »

Jako deweloper mieliśmy okazję współpracować z firmą https://4ti.com.pl/ która profesjonalnie doradziła nam na etapie zakupu systemów przeciwpożarowych i oddymiania. Pan Grzegorz przeprowadzał naszej firmie także szkolenie z zakresu BHP oraz prawidłowej obsługi, co zdecydowanie potwierdza jakość realizowanych usług.
wituś

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: wituś »

Ja znam profesjonalną firmę, która specjalizuje się w bhp. Ma nawet swój sklep ppoż w Bydgoszczy. Jest to bardzo dobra firma. Bardzo polecam
erś

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: erś »

Niestety nie, a wy? My zatrudniamy specjalistę od ppoż. i bhp w firmie, jest to osoba, która oprócz zadbania o wszystkie przepisy, oznakowania budynku, itp., przeprowadza także szkolenia. Co do oznakowania, my we wszystkie potrzebne nam artykuły ppoż. i bhp zaopatrzyliśmy się w hurtowni MAWI w Redzie http://mawi.gda.pl/artykuly-bhp/ . Tam znaleźliśmy wszystko, co było nam potrzebne, mają szeroki asortyment, wiec było to naprawdę proste.
dońn

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: dońn »

Z nimi nie, znaleźliśmy innych specjalistów, firmę Killfire https://killfire.pl/onas.html z Warszawy. Oni u nas wykonali kompleksowy system zabezpieczeń ppoż., instalacje tryskaczowe, instalacje zalewowo – zraszaczowe, itp. Wszystko od początku zaprojektowali, a później zamontowali oraz sprawdzili, czy wszystko działa. Do nich zwracamy się także o konserwację tych urządzeń i ich serwis, tak, by na pewno one zawsze dobrze działały, polecam.
marejĘ

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: marejĘ »

Z kolei szkolenia przeciwpożarowe, aktualizację instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, przeglądy, regenerację gaśnic i hydrantów macie w Inka z Katowic https://bhp-inka.pl/szkolenia-ppoz/ To świetni fachowcy, firma bardzo profesjonalna, solidnie działająca no i z cenami nie szaleją. Oceniam ich jak najlepiej.
klałs

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: klałs »

Też zatrudniliśmy specjalistów, są to eksperci z firmy STRAŻAK https://www.strazak.waw.pl/o-firmie z Warszawy. Oni mają bardzo szeroką ofertę, zajmują się nie tylko montażem, ale także i konserwacją instalacji przeciwpożarowych. Znają się na tym, co robią, mamy z nimi stała umowę na serwisowanie naszych urządzeń. Opłaca się to, bo taka stała umowa idzie w parze z atrakcyjną ceną, zdecydowanie ich polecamm.
MICHAŁ S

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: MICHAŁ S »

Zabezpieczenia ppoż to super ważna sprawa. Trzeba wszystkiego dopilnować już na etapie projektu by potem nie mieć problemów z odbiorem budynku. Trzeba też pamiętać o drobniejszych rzeczach jak instrukcje ppoż czy szafkach na klucz ewakuacyjny z szybką. A potem należy pamiętać o przeglądach.

kurs adr wałbrzych
Rafał M.

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: Rafał M. »

randoald92 pisze: ↑08 wrz 2020, 5:07 Czy ktoś z was współpracował może z firmą Budra? Moja firma potrzebuje opinii ekspertów odnośnie projektu budowy biurowca. Chcemy się upewnić, że będzie on odpowiednio zabezpieczony przed pożarami.
Hej niestety pierwsze słysze o tej firmie i chyba nie zaufałbym im, jeżeli nie masz namiaru z polecenia. My korzystaliśmy z pomocy firmy D+H Polska. Zależało nam na tym, aby mieć w budynku systemy oddymiania i z tego co widziałem na https://www.dhpolska.pl/systemy/systemy-oddymiania.html oferowali to więc skontaktowałem się z nimi. Mega profesjonalni wszystko jak należy. Znajomy strażak nam ich polecił.
edwik_łuczak

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: edwik_łuczak »

U mnie w firmie kompleksowy przegląd wszelkich urządzeń PPOŻ wykonała firma http://krispolppoz.pl/pages/9/oferta. Poszło sprawnie i profesjonalnie. Przjerzeli gaśnice, sporządzili instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, a przede wszystkim przeprowadzili kompleksową kontrolę warunków ppoż. w firmie. Polecam bardzo, bo współpracuje się z nimi naprawdę dobrze - a stałym klientom oferują atrakcyjne rabaty i promocje.
jamiń

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: jamiń »

Najlepiej jest zatrudnić kogoś, kto zna się na zabezpieczeniach ppoż. Oraz na ogólnym bhp, bo jednak jest to powiązane. U nas wszystkim z tego zakresu zajęła się firma Sebal https://www.sebal-bhp.pl/uslugi-bhp-i-ppoz/ w Radzionkowie. Oni wykonali u nas ocenę ryzyka, a później zajęli się resztą prac w ramach ochrony przeciwpożarowej budynku. To oni również przeprowadzają u nas szkolenia bhp. To rzetelni i doświadczeni fachowcy, znają się na ty, co robią, szczerze ich polecam.
zniń

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: zniń »

Z nimi nie mieliśmy do czynienia. U nas zabezpieczeniami alarmowymi i przeciwpożarowymi zajęła się jedna firma, to BT technic https://esystemyzabezpieczen.pl/kontakt z Piotrkowa Trybunalskiego. Oni podeszli do realizacji kompleksowo, bez problemu nawiązaliśmy z nimi współpracę. To świetni specjaliści, mają doświadczenie, wysokiej jakości sprzęt i korzystne stawki cenowe. Opłaca się ich zatrudnić.
fireconsult

Re: Eksperci od zabezpieczeń ppoż

Post autor: fireconsult »

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Fireconsult. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi dla firm z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki rzetelnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić państwu sprawdzone rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo.

Wykonujemy i aktualizujemy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, operaty przeciwpożarowe i ocenę zagrożenia wybuchowego. Przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa, praktyczne sprawdzenie ewakuacji oraz przygotujemy obiekt do odbioru przez Państwową Straż Pożarną.

Wykonujemy przeglądy urządzeń przeciwpożarowych - gaśnic, hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych, Systemu Sygnalizacji Pożaru (SSP), Dźwiękowego Systemu Ostrzegawczego (DSO), systemu oddymiania, oświetlenia ewakuacyjnego i awaryjnego. Przeprowadzamy przeglądy drzwi i bram przeciwpożarowych oraz wykonujemy zabezpieczenia ogniochronne przepustów instalacyjnych (bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe).

Wyposażamy obiekty w sprzęt przeciwpożarowy - gaśnice, hydranty wewnętrzne oraz znaki bezpieczeństwa.
Przeprowadzamy szkolenia przeciwpożarowe, wstępne i okresowe BHP, ćwiczenia z praktycznej obsługi sprzętu przeciwpożarowego oraz szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zajmujemy się szeroko pojętym bezpieczeństwem wybuchowym - sporządzamy Ocenę Ryzyka Wybuchowego oraz Dokument Zabezpieczenia przed Wybuchem.

Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści z zakresu inżynierii bezpieczeństwa pożarowego, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ratownicy medyczni.

Jeżeli więc cenią sobie Państwo fachowe podejście do realizacji usług serdecznie zapraszamy do współpracy. Na nas można polegać!

www.fireconsult.pl
ODPOWIEDZ