Dostawca węgla do firmy

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
usper

Dostawca węgla do firmy

Post autor: usper »

Szukam sprawdzonego dostawcy węgla kamiennego do mojej firmy. Chwila moment i zacznie się sezon. A tu gdzie zamawiałem w zeszłym roku już nie chce. Węgiel był słabej jakości.
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 207
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Dostawca węgla do firmy

Post autor: bartoszN »

Bo trzeba na pewno patrzeć na kaloryczność. Z resztą dobry dostawca dokładnie doradzi jaki warto wybrać. Zgłoś się do https://sobianek.pl/ . Dostarczają węgiel zarówno w ilościach hurtowych jak i detalicznych. W hurcie cena ustalana jest indywidualnie. Mają węgiel gruby, średni, drobny, miał, ekogroszek. Z różnych kopalni, dostarczają na miejsce.
łata78

Re: Dostawca węgla do firmy

Post autor: łata78 »

Od kilku lat zamawiam węgiel od https://energobielsk.pl/. Super jakość, węgiel bez zanieczyszczeń o dużej wydajności. Polecam Ci przetestować
jorguś

Re: Dostawca węgla do firmy

Post autor: jorguś »

Mogą wam się przydać takie informacje na temat węgla https://www.zimno-cieplo.pl/artykul/wsz ... aje-115901 Macie tu też namiary na firmy oferujące materiały opałowe a dzięki wygodnej w wyszukiwarce na stronie znajdziecie tu namiary na firmy w pobliżu was.
boluś3

Re: Dostawca węgla do firmy

Post autor: boluś3 »

Po zakup ekogroszku czy węgla opałowego wybieram się zawsze do https://ekogroszekcentrum.com.pl gdzie posiadają tanie produkty opałowe w zależności od zapotrzebowania. Prowadzą sprzedaż ekogroszku, węgla kamiennego oraz pelletu drzewnego, a w przypadku zakupu ilości hurtowych oferują bardzo atrakcyjne ceny
ODPOWIEDZ