Dobra zdolność kredytowa

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
godfryg
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2020, 10:12

Dobra zdolność kredytowa

Post autor: godfryg »

Wiedzieliście, że jednym z najważniejszych czynników wpływających na zwiększenie szans na otrzymanie kredytu jest dobra historia kredytowa? Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że już od początku powinniśmy o nią dbać, żeby w przyszłości uniknąć przykrych niespodzianek. Dla banków to bardzo ważne i na tej podstawie decydują, czy udzielą nam kredytu. Dbacie o swoje historie kredytowe?
błysk

Re: Dobra zdolność kredytowa

Post autor: błysk »

Wszyscy myślą, że zdolność kredytowa to tylko zarobki, a to nieprawda. Zdolnością jest także to, jaką mamy historię kredytową. Jeśli długą i pozytywną, to jesteśmy dla banku wiarygodni. Nie musicie mi jednak wierzyć, ale to samo powie wam doradca finansowy Leszno . Także jak chcecie, ale myślę, że się nie mylę.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 28
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:12

Re: Dobra zdolność kredytowa

Post autor: Aligru »

Z kredytem teraz trudno. Po pierwsze - formalności, po drugie banki mają takie wymagania że hoho. Ja jestem w trakcie załatwiania kredytu na mieszkanie i gdyby nie https://plcg.pl/ to pewnie już bym dawno się poddał. Ale dzięki panom ekspertem idzie niespodziewanie sprawnie ;)
ęsa

Re: Dobra zdolność kredytowa

Post autor: ęsa »

W sumie te nasze banki to wymagają od nas dobrej zdolności, inaczej nie zostanie nam przydzielony kredyt. Prawda jest taka, że to jest jednak męczące, ale często konieczne, jeśli myślimy o kredytowaniu bankowym. Jeśli zaś chodzi o inne opcje, to ja mogę powiedzieć, że tutaj https://axi-card.pl/ macie ciekawą propozycję. To karta, którą możesz wiele.
Marciń1506

Re: Dobra zdolność kredytowa

Post autor: Marciń1506 »

W poszukiwaniu kredytu polecam firmę https://simplefinance.pl/. Nawet pomimo trudności w bankach pomogli mi znaleźć finansowanie dla mojej działalności
Awatar użytkownika
gromna
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:00

Re: Dobra zdolność kredytowa

Post autor: gromna »

Jest wiele czynników, od których zależy zdolność kredytowa, banki bardzo dobrze to analizują i biorą wszystkie aspekty pod uwagę. Gdyby zdolność niestety była za niska to wówczas warto skorzystać z tych rad: https://axi-card.pl/blog/finanse/jak-po ... -kredytową
czereśnie

Re: Dobra zdolność kredytowa

Post autor: czereśnie »

Jeżeli masz w najbliższej przyszłości w planach kupno własnego mieszkania to na pewno bez kredytu gotówkowego może być ciężko. Jeżeli chcesz wszystko załatwić sprawnie i nie angażować w to siebie oraz swój czas możesz skorzystać z doświadczonego doradcy finansowego. Nam udało się znaleźć świetną pomoc zaoferowaną przez https://www.specjalistkafinansowa.pl która zaproponowała nam kompleksowe wsparcie w procesie uzyskania kredytu.
JaśkoW

Re: Dobra zdolność kredytowa

Post autor: JaśkoW »

Kupując mieszkanie trzeba mieć wkład własny. Mnie zainteresowała oferta biura nieruchomosci tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro ma dużą ofertę mieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Co ważne dla swoich klientów ma przygotowany pakiet dodatkowych usług dla swoich klientów, w którym min znajdują się różne kredyty, ubezpieczenia. A wszystkie transakcje tego biuraa są ubezpieczone. Myślę że warto zapoznać się z ich propozycjami.
ODPOWIEDZ