Dezynfekcja w gastronomii

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Awatar użytkownika
Anitasta673
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2020, 23:34

Dezynfekcja w gastronomii

Post autor: Anitasta673 »

W ofercie Hendi znajdziesz środki ochrony i higieny potrzebne w gastronomii i nie tylko. A płyn do dezynfekcji rąk https://www.hendi.pl/plyn-antywirusowy- ... kod-237298 to podstawa aktualnie w każdym miejscu i domu.
arkuś

Re: Dezynfekcja w gastronomii

Post autor: arkuś »

Ciekawą opcją są środki EpidAIR . Poczytajcie sobie o nich tutaj https://epidair.com . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Takie innowacyjne produkty dezynfekują pomieszczenia metodą zamgławiania. Są proste w użyciu, bezpieczne i przede wszystkim ładnie pachną. Uważam, że warto stosować tego typu rozwiązania, aby pozbyć się problemu i zapewnić bezpieczeństwo.
śmiało

Re: Dezynfekcja w gastronomii

Post autor: śmiało »

Dezynfekcja następuje codziennie oczywiście, taka typowa, a poza tym regularnie korzystamy też ze specjalistycznej pomocy, dezynfekcji pomieszczeń dokonuje u nas firma Fumigacja Leader: Dezynsekcja i deratyzacja z Lubania https://e-leader.pl/uslugi-ddd/dezynfekcja/. Och oferta jest kompleksowa, oni sami świetnie radzą sobie z dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją (też robimy regularnie, tak na wszelki wypadek). Ceny mają korzystne, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
Morella
Posty: 58
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:39

Re: Dezynfekcja w gastronomii

Post autor: Morella »

Każdy klient musi zdezynfekować ręce przed wejściem do restauracji, takie są wymogi i musicie to umożliwić waszym klientom. Na pewno widzieliście już specjalne stacje, urządzenia do dezynfekcji. Tu na stronie http://olleclean.pl/ można znaleźć tego typu propozycje - AeroCare o fajnym, designerskim wyglądzie, a i też oszczędnym dozowaniu płynu.
abiterfuć

Re: Dezynfekcja w gastronomii

Post autor: abiterfuć »

Rzeczywiscie, jeżeli w porę nie zareagujemy, to możemy mieć ze szkodnikami bardzo duży problem. Zdecydowanie lepiej więc skorzystać z pomocy firmy, która świadczy kompleksowe usługi DDD. Taką firmą jest http://pzddd.pl/, naprawdę fajnie się z nimi współpracuje, mają odpowiednie narzędzia, wiedzę, środki.
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Dezynfekcja w gastronomii

Post autor: kapuc »

W tego typu lokalach to tym bardziej wazne jest, aby nie było żadnych szkodników. Jeśli zauważyliście pluskwy, to myślę że najlepiej skorzystać z takich usług jak odpluskwianie Jak coś, to mam namiar na sprawdzoną firmę, która zajmuje się takimi rzeczami. Na pewno nie odmówią wam pomocy.
Jarosław

Re: Dezynfekcja w gastronomii

Post autor: Jarosław »

Niestety jak już się znajdą szkodniki to ważne żeby się to nie rozeszło, bo problem można załatwić szybko, a opinia o restauracji może zepsuć się na długo, albo i na zawsze. Na szczęście jak u nas był problem to skorzystaliśmy z usług odpluskwianie.pl, firma zapewnia dyskrecję, a jednocześnie jest super profesjonalna.
nat112

Re: Dezynfekcja w gastronomii

Post autor: nat112 »

Zgadzam się, w lokalach użytkowych obecność szkodników jak pluskwy może być dużym problemem. Jeśli zauważyliście takie owady, to skorzystanie z profesjonalnych usług odpluskwiania jest najlepszym rozwiązaniem. Warto wybrać firmę z doświadczeniem i pozytywnymi opiniami, aby upewnić się, że usługa zostanie wykonana skutecznie i bezpiecznie.

Polecam firmę, która specjalizuje się w DDD Wrocław - InsectOut!
ODPOWIEDZ