Dajcie namiar na jakąś sensowną firmę, która oferuje transporty

Szukasz porady? Masz wątpliwości i chcesz usłyszeć czyjąś opinią? Zajrzyj tutaj,
Deptakł77

Dajcie namiar na jakąś sensowną firmę, która oferuje transporty

Post autor: Deptakł77 »

Dajcie namiar na jakąś sensowną firmę, która oferuje transporty i przeprowadzki na międzynarodowych trasach. Potrzebuje firmy, która będzie w stanie ogarnąć przewóz na tereny Zachodniej Francji więc kogoś z doświadczeniem i dobrą flotą pojazdów, kto będzie w stanie się tym w odpowiedni sposób zająć. Dajcie propozycje w jakim tutaj iść ewentualnie kierunku.
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Dajcie namiar na jakąś sensowną firmę, która oferuje transporty

Post autor: kapuc »

Wiesz co, jedyny namiar jaki mam i faktycznie jest sprawdzony to firma Comfortcar - wypożyczalnia samochodów Kraków kóra oferuje szeroką flotę samochodów w przystępnych cenach. Ja bardzo ich cenię bo wszystko jest czarno na białym, bez dodatkowych opłat i ukrytych kosztów.
Gorczyca18

Re: Dajcie namiar na jakąś sensowną firmę, która oferuje transporty

Post autor: Gorczyca18 »

Mam wrażenie, że jeśli chodzi o firmę Euro-Bus Janusz Wytrwał (www.transporthiszpania.com) to będzie taka najlepsza oferta, gdy chodzi o organizację transportu do Francji. Firma z doświadczeniem, bardzo dobrze przygotowana oferta jeśli chodzi o transport, dobry kontakt z nimi, wydaje mi się że to w sumie sensowna propozycja, na którą warto się zdecydować jak planujesz wyjazd.
ODPOWIEDZ