Twoja własna pieczarkarnia

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Twoja własna pieczarkarnia

Post autor: Zbyszek92 »

Hej wszystkim, natrafiłem ostatnio na stronę http://luckygrower.com/, gdzie wiele można przeczytać o stworzeniu pieczarkarni. Zaciekawił mnie ten pomysł na biznes, bo myślę, że nie jest oklepany jak wiele innych, z którymi się można spotkać. Na stronie można zaopatrzyć się też w cały potrzebny sprzęt, więc tak naprawdę dostajemy wszystko od a do z do prowadzenia fajnego biznesu. Co o tym myślicie? Otworzenie pieczarkarni w Polsce ma sens?
Łoś

Re: Twoja własna pieczarkarnia

Post autor: Łoś »

Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes powinieneś koniecznie zdecydować się na CRM. Mogę polecić Ci Firmao, ponieważ jest indywidualnie dopasowany do specyfiki firmy. Do tego, zanim się zdecydujesz kupić pakiet, najpierw za darmo przetestuj system http://firmao.pl/ds.
Łucja0982

Re: Twoja własna pieczarkarnia

Post autor: Łucja0982 »

Również polecam system od FIRMAO. Pozwalają przetestować swój program przez 14 dni za darmo, w moim przypadku ułatwiło to podjęcie decyzji i jestem bardzo zadowolona. Do tego jest to bardzo prosty w obsłudze program, w którym funkcjonalność na tej prostocie nie traci. firmao.pl/ds
ODPOWIEDZ