Szukasz pomysłów na biznes?

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Awatar użytkownika
Franchising.pl
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:20

Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: Franchising.pl »

Zapraszamy na portal Franchising.pl. Piszemy o franczyzie i własnym biznesie. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem kilkuset franczyz: https://franchising.pl/katalog/. Do wyboru do koloru.

W październiku odbędą się Targi Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki. Zapraszamy do bezpośrednich spotkań z franczyzodawcami: franchising.pl/artykul/11603/wybierz-biznes-targach-franczyza/
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 89
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:18

Re: Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: Koralik »

Ja to bardziej myślę, żeby zająć się własną produkcją i nawet brat podsunął mi pewien pomysł. Uważa, że powinnam rozwijać się w branży kosmetycznej i zacząć tworzyć naturalne, dobrej jakości produkty pielęgnacyjne. W sumie byłby to dobry pomysł, a surowce mogłabym zamawiać u dostawcy Centro-Chem https://www.centro-chem.pl/pl . Oferują surowce chemiczne wielu różny branżom i z tego co słyszałam to rzetelna firma.
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:04

Re: Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: Marta »

To z pewnością sprawdzony dostawca chemii, ale zawsze warto dywersyfikować źródła. Ja proponuję zapoznać się z ofertą https://oqema.pl/. To producent i dystrybutor preparatów chemicznych dostarczanych do wielu branż, również kosmetycznej. Myślę, że wśród typu produktów bez problemu znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 207
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: urbanczyk »

A co sądzicie o niewielkim, lokalnym sklepie z odzieżą używaną? Znalazłam właśnie namiar na hurtownia odzieży używanej i taki biznes przyszedł mi na myśl. Ludzie lubią oszczędzać, a przy tym dobrze się ubierać - takie sklepy z pewnością to ułatwiają.
ktośn

Re: Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: ktośn »

urbanczyk pisze: ↑07 gru 2020, 8:01 A co sądzicie o niewielkim, lokalnym sklepie z odzieżą używaną?
My właśnie taki sklep posiadamy i zgadzam się, że to doskonały pomysł. Nasza firma działa już od kilku lat, ale dopiero od zeszłego roku mamy naprawdę dobrej jakości odzież. Zmieniliśmy hurtownię, obecnie kupujemy damską odzież używaną, ale także męską i dziecięcą z hurtowni Wilkowscy 4 pory roku https://4poryrokuoutlet.pl/content/10-oferta . Ubrania od nich cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów, polecam.
Łukasz82

Re: Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: Łukasz82 »

Myślę, że warto połączyć prowadzenie biznesu z własnymi zainteresowaniami. Ja od niedawna myślę nad otworzeniem własnego lodowiska. Tego typu obiektu próżno szukać w mojej okolicy. Już nawiązałem kontakt z firmą https://www.elcat.biz, która zajmuje się budową i dostarczaniem wyposażenia do lodowisk. Co sądzicie o tym pomyśle?
Tuż

Re: Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: Tuż »

Jak chcesz prowadzić sklep internetowy to polecam Ci stworzyć własną aplikację która będzie monitorować twoje stany magazynowe oraz będzie cały czas połączona z portalem aukcyjnym https://goidea.pl/filemaker.php Na tej stronie znalazłam odpowiednie oprogramowanie
Sissi0hą

Re: Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: Sissi0hą »

Koralik pisze: ↑17 lip 2020, 15:17 Ja to bardziej myślę, żeby zająć się własną produkcją i nawet brat podsunął mi pewien pomysł. Uważa, że powinnam rozwijać się w branży kosmetycznej i zacząć tworzyć naturalne, dobrej jakości produkty pielęgnacyjne. W sumie byłby to dobry pomysł, a surowce mogłabym zamawiać u dostawcy Centro-Cheml . Oferują surowce chemiczne wielu różny branżom i z tego co słyszałam to rzetelna firma.
muszę do nich się zgłosić.
-
Pościel jednobarwna : 4Sleepy.pl
Ćwikła23

Re: Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: Ćwikła23 »

Ja myślałam nad biznesem związanym z rolnictwem. Jest to jednak rozległy temat i trzeba do tego podejść z głową. Warto poczytać w internecie jak dbać o uprawy. Ciekawe informacje znalazłam np. tutaj https://www.eoborniki.pl/zycie-i-styl/r ... ym-sa.html. Są tam porady odnośnie ochrony upraw.
amberós

Re: Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: amberós »

Poznaj coś co będzie Ci dawać dochody latami. Dla tych co chcą mieć dodatkowy solidny biznes z bardzo dobrymi dochodami każdego dnia. Możesz obecnie kupić urządzenie wielkości tableta które codziennie da Ci ok. 80 coin Zeniq. Wartość już ok. 0.5 € i codziennie rośnie. Możesz kupić sobie odpowiedni poziom masternodów w chmurze, poczynając od 100 € do nawet 330 tys €, w zależności od możliwości finansowych i chęci generowania odpowiednich zysków. Masz tu możliwość uzyskania całkowicie pasywnego dużego dochodu już w tym roku, sprawdź ile procent może wzrosnąć wartość coina.
Przy tym możesz mieć dodatkowy super biznes, który od chwili rejestracji pozwoli Ci zarabiać dniówki ok. 50 € i więcej. Szczegóły oraz kontakt na stronie https://tuszybkakasa.pl.tl/ Główny partner firmy to - OCS International Finance LTD Investment Bank. Zobacz Zeniq Hub, coin z wyjątkowym portfelem kryptowalut https://zeniq.com/
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 409
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: Neya »

Pomysły mogą być różne, ale trzeba dobrze się nad wszystkim zastanowić i pamiętać, że zarówno założenie, jak i prowadzenie firmy to nie taka prosta sprawa i nie należałoby rzucać się od razu na głęboką wodę, tylko zrobić rozpoznanie i poszerzyć swoją wiedzę.
Michał20

Re: Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: Michał20 »

W zarządzaniu własnym biznesem bardzo przydatny może być system, który wspomoże procesy zarządzania w przedsiębiorstwie. Jednym z takich narzędzi jest oprogramowanie od firmy FIRMAO. Stosuję to oprogramowanie od jakiegoś czasu i mogę je polecić, w moim przypadku pomogło mi usprawnić zarządzanie moją firmą. Zachęcam do sprawdzenia ich oferty, mają 14 dni okresu próbnego: https://firmao.pl/ds
Awatar użytkownika
majka
Posty: 227
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:45

Re: Szukasz pomysłów na biznes?

Post autor: majka »

Jest wiele sposobów na biznes, trzeba tylko poszukać informacji. Jedną z lepszych form jest franczyza. W ten sposób bardzo szybko można zyskać nowych klientów, bo można działać pod znaną marką. Dodatkowo można liczyć na szybki rozwój i wsparcie specjalistów z danej sieci. Takie metody działania dotyczą każdej branży. Wiele przydatnych informacji jest tutaj https://franczyzawpolsce.pl .
ODPOWIEDZ