Skup złomu

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 244
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Skup złomu

Post autor: kapuc »

Profesjonalny skup węglika spiekanego to doskonały wybór dla wszystkich tych osób, które mają mniejsze lub większe ilości węglika spiekanego na sprzedaż. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że na starych narzędziach, które nadają się tylko do wyrzucenia można całkiem nieźle zarobić. Polecam wam sprawdzić oferte https://www.stellmet.pl/oferta,4,zlom_w ... spiekanych - myślę, że was zainteresuje.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Skup złomu

Post autor: Szefowa »

A mieliście kiedyś na sprzedaż samochód po wypadku, który nie nadawał się już do naprawy? Ja owszem, naprzeciw wyszedł mi wtedy skup aut powypadkowych Pruszków https://skupaut.waw.pl/skup-aut-pruszkow/. Udało mi się tam takie auto sprzedać za całkiem atrakcyjną cenę ;) Polecam więc ;)
mareceloś

Re: Skup złomu

Post autor: mareceloś »

Auto zezłomujesz tutaj http://aautozlom.pl/ma/oswiecim . Wszystko oczywiście legalnie. To chyba najszybsza droga na pozbycie się starego auta.
Barciś

Re: Skup złomu

Post autor: Barciś »

Ja też mam dla was sprawdzony namiar - profesjonalny skup odpadów z Kruszy Zamkowej, Gomb-Złom https://www.gomb-zlom.pl/kontakt Skupują m.in. metale kolorowe, części maszyn czy odpadów powstałych po remontach. Mają dobre ceny i sprawnie wszystko z nimi idzie, nam dobrze się z nimi współpracuje.
Ałek

Re: Skup złomu

Post autor: Ałek »

Gdybyście szukali w tym zakresie specjalistów od wszelkiego okablowania, to zdecydowanie polecam wam skup ICR w Szczecinie. Oprócz kabli możecie tutaj znaleźć https://skup-kabli.szczecin.pl/oferta.html wszystkie szczegóły oferty. Fajną ciekawostką jest, że odzyskują z kabli około 98% zawartych w nich metali kolorowych. Są specjalistami i fachowo podchodzą do każdego klienta.
Mich4ł

Re: Skup złomu

Post autor: Mich4ł »

Ja od wielu lat korzystam wyłącznie z usług firmy https://www.rpscraper.pl. Specjalizują się w skupie i sprzedaży złomu stalowego, aluminium, miedzi, żeliwa oraz złomu metali kolorowych. Zajmują się także rozbiórkami i demontażem konstrukcji stalowych oraz linii produkcyjnych. Dysponują w tym zakresie szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.
sómbrunt

Re: Skup złomu

Post autor: sómbrunt »

Też ostatnio rozglądałem się za porządnym skupem złomu, do którego mógłbym się zgłosić. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę https://www.schredder.pl/ i mogę polecić ich również wam. Jest to świetny skup złomu, który znajduje się w Dąbrowie Górniczej.
majńm

Re: Skup złomu

Post autor: majńm »

My też niedawno oddaliśmy cały swój złom do skupu, w końcu, bo tylko nam zalegał za domem i po prostu wyglądało to tragicznie. Wszystko oddaliśmy do skupu Złomowisko VHZ Polska https://www.skupzlomu-gubin.pl/oferta/skup-zlomu w Gubinie. Znam ich od dłuższego czasu, bo mamy z nimi podpisaną umowę w firmie i tam dostarczamy nasze odpady metalowe powstające podczas obróbki. Skup jest rzetelny, pracują legalnie i mają dobre stawki cenowe, polecam.
wyńm

Re: Skup złomu

Post autor: wyńm »

Też oddajemy złom, nie ma po co tego gromadzić. Korzystamy w tym celu z usług Skupu Złomu i Metali Kolorowych Andrzej Burczy http://skupzlomugliwice.pl/cennik w Gliwicach. Jak możecie sobie zobaczyć w ich cenniku, ceny mają naprawdę dobre, do tego jest to firma, która zajmuje się przetwórstwem odpadów. Są eko, co wpisuje się także w politykę naszej firmy, bo jako firma także wszystkie odpady oddajemy do nich, są rzetelni, polecam.
kamilówy

Re: Skup złomu

Post autor: kamilówy »

Skup złomu zapewniony przez http://www.hermex.pl/produkty pozwolił mi pozbyć się wielu odpadów, których niestety zostało mi sporo. Misja wykonana! Wygenerowaliśmy tego dużo a ich oferta pozwoliła się pozbyć w uczciwy sposób. Dzięki temu mam gwarancję, że odpady nie wylądowały w nieodpowiednim miejscu.
vilś

Re: Skup złomu

Post autor: vilś »

Samochody, które nie nadają się do dalszego użytkowania czy też nie opłaca się ich naprawiać również trafiają na złom. Trzeba jednak wybrać takie, gdzie otrzymacie odpowiednie zaświadczenie. Tylko dzięki niemu uda wam się wyrejestrować auto. Wiele ciekawych
i praktycznych informacji na ten temat znajdziecie tutaj https://autokasacja24.com/auto-zlom-andrychow/ . Myślę, że warto zawsze wszystko dobrze przekalkulować i podjąć dobrą decyzję.
ODPOWIEDZ