Przetwórstwo żywności

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 214
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Przetwórstwo żywności

Post autor: bartoszN »

Czy taki biznes może przy obecnej konkurencji być jeszcze opłacalny? jak działać by uzyskiwać zyski, co produkować?
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 214
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Przetwórstwo żywności

Post autor: bartoszN »

Żeby odpowiedzieć na te wszystkie pytania trzeba zrobić dokładne rozeznanie rynku lokalnego.Ogólnie myślę, że można jeszcze śmiało na rynek uderzać, tylko z dobrym, przemyślanym produktem. Może dania wegetariańskie? nie ma takich zbyt wiele z tak zwanych gotowców. Dużo warzyw, dobre pasty? w tym zakresie można zamawiać gotowe warzywa, przetwory i farsze warzywne od http://rogowski.net.pl/portfolio_item/pasta-pesto/, to sprawdzony dostawca dla przetwórstwa właśnie. Dostarcza na czas warzywa świeże, przetwory warzywne. Jest w stanie przygotować dowolne warzywa według zamówienia klienta. Warzywa te są wysokiej jakości i pochodzą z kontrolowanych opraw.
Awatar użytkownika
morales
Posty: 101
Rejestracja: 13 maja 2019, 23:42

Re: Przetwórstwo żywności

Post autor: morales »

A tutaj https://www.metrohm.com/pl-pl już zaglądaliście? Jest tam namiar na firmę, która oferuje ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi np. o analizę żywności. Oferują różnorodne aplikacje. Dzięki nim można nie tylko zaoszczędzić sporo czasu, ale również zwiększyć rzetelność analiz i jednocześnie postępować zgodnie z obowiązującymi przepisami. Poczytajcie sobie koniecznie o tego typu rozwiązaniach.
kłapcia

Re: Przetwórstwo żywności

Post autor: kłapcia »

Coraz częściej robimy przetwory, nie wiem jakie są wasze ulubione i popisowe ale ja z http://pitraszenie.blogspot.com/search/label/Przetwory zrobiłam już wszystko, czekam na więcej. Polecam, bo smak idealny, szybki i proste przygotowanie a zimą fajnie sięgnąć po swoje do spiżarki
ginamó

Re: Przetwórstwo żywności

Post autor: ginamó »

W naszym zakładzie skupiamy się na wytwarzaniu mleka, dlatego koniecznością było dla mnie zawiązanie współpracy z https://www.tomlab.pl/oferta/ . Ich zadanie polega na sprawdzaniu czystości w zakładzie przetwórstwa, ale również badaniu jakości samego mleka. W końcu chcemy serwować jak najlepszy produkt, także i Wam polecam skupić się na tej kwestii.
ginamó

Re: Przetwórstwo żywności

Post autor: ginamó »

My z kolei zajmujemy się przetwarzaniem żywności mlecznej. Wyposażenie, jak i artykuły które nam na to pozwalają zamawiamy z oferty https://rymek.com.pl/category/kategorie . Przede wszystkim jakość odgrywa tutaj znaczącą rolę, dlatego polecałbym skupić się właśnie na tym aspekcie, To faktycznie odgrywa ważną rolę!
ODPOWIEDZ