Programy lojalnościowe

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Łukasz521

Programy lojalnościowe

Post autor: Łukasz521 »

Jakie programy lojalnościowe wprowadzić dla klientów? Czy warto w ogóle się w to bawić i jak się za to zabrać. Pomóżcie, bo kompletnie się na tym nie znam
Błażej112

Re: Programy lojalnościowe

Post autor: Błażej112 »

W prowadzanie takich programów lojalnościowych dla swoich klientów to duży ukłon w ich stronę i naprawdę dobry krok. Dzięki temu nie tylko zachęcisz klientów do częstszego odwiedzania Ciebie, ale także łatwiej będzie Ci pozyskać nowych klientów. Na stronie: https://i360.com.pl jest oferta firmy, z której usług warto przy tej okazji skorzystać. Są profesjonalni i zaangażowani, więc na pewno będziesz zadowolony z ich wyboru. Warto też zdecydować się na ich usługi systemów motywacyjnych dla pracowników.
michałKos

Re: Programy lojalnościowe

Post autor: michałKos »

Ja uważam, że programy lojalnościowe są świetne i sprawdzają się niezależnie od rodzaju biznesu. Ja w mojej firmie wykonuję projekty stron WWW, ale też inne usługi. Jeśli firma skorzysta z jednego, dajemy zniżkę na przyszłość na kolejne. Przykładowo nasz ostatni duży projekt to kreacja graficzna dla Chyżbet, czyli naprawdę dużej marki. Daliśmy upust na nasze inne usługi i okazało się, że również z tego skorzystali. Także naprawdę, naprawdę warto. ;)
Ally8ję

Re: Programy lojalnościowe

Post autor: Ally8ję »

Błażej112 pisze: ↑23 sty 2021, 8:58 W prowadzanie takich programów lojalnościowych dla swoich klientów to duży ukłon w ich stronę i naprawdę dobry krok. Dzięki temu nie tylko zachęcisz klientów do częstszego odwiedzania Ciebie, ale także łatwiej będzie Ci pozyskać nowych klientów. Na stronie: \ jest oferta firmy, z której usług warto przy tej okazji skorzystać. Są profesjonalni i zaangażowani, więc na pewno będziesz zadowolony z ich wyboru. Warto też zdecydować się na ich usługi systemów motywacyjnych dla pracowników.
ktoś może mi kogoś polecić?
-
https://hael.pl/
hiczungł

Re: Programy lojalnościowe

Post autor: hiczungł »

Obsługą programów lojalnościowych zajmują sie dla nas http://www.ertim.pl/Obsluga-programow-lojalnosciowych . Zajęli się całym procesem : projektem graficznym i wydawaniem kart, naliczanie punktów w terminalu POS, obsługę bazy kart, raporty itd. Do moich obowiązków należy jedynie promocja programu i dystrybucja kart wśród Klientów.
ODPOWIEDZ