Praca jako Trener Personalny?

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Awatar użytkownika
Nowinka
Posty: 131
Rejestracja: 07 maja 2019, 15:33

Praca jako Trener Personalny?

Post autor: Nowinka »

Warto? Na https://health-factory.pl/ jest dostępna oferta dla trenerów personalnych na kurs z certyfikatem. Po którym można wykonywać już prace. Zastanawiam się nad udziałem. Ale czy warto zostać trenerem i traktować to jako pracę?
Awatar użytkownika
Kinga34
Posty: 174
Rejestracja: 22 gru 2018, 21:43

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: Kinga34 »

Żeby wiedzieć czy tego typu zawód jest opłacalny warto rozejrzeć się w serwisach ogłoszeniowych czy tego typu zawodowiec jest potrzebny (portal ogłoszeniowy praca). Wiele jest zawodów, które są na co dzień poszukiwane dzięki czemu są również bardzo opłacalne. Do tego przez takie ogłoszenia można sobie szybko znaleźć dobrze płatną posadę.
:)
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: nina »

Jeśli zarobki będą odpowiednie, to czemu nie? Tutaj https://fachpraca.pl/kalkulator-wynagro ... 00-brutto/ jest kalkulator, na którym obliczycie sobie kwotę netto czyli taką, jaka będzie nam wpływała na konto. Jest to ważne, bo pracodawcy zazwyczaj podają kwotę brutto, która jest wysoka, a na konto później wpływa niewiele.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: monka »

Według mnie to zawód bez przyszłości, więc nie warto się na to decydować. Zdecydowanie lepiej pomyśleć nad branżą HR. Na pewno też da Ci sporo satysfakcji, będziesz mieć stały kontakt z nowymi ludźmi a przy tym mieć całkiem odpowiedzialną pracę. Na stronie: http://zarobkiwhr.pl jest więcej informacji na temat tej branży
ODPOWIEDZ