Pomysl na biznes

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Bartoszł

Pomysl na biznes

Post autor: Bartoszł »

Witam. Posiadam pomysł na biznes w branży e-commerce na terenie Niemiec ,który ma bo bardzo spore możliwości rozwojowe.
Zainteresowane osoby poznaniem szczegółów proszę o kontakt na e-mail : big.mega.max.auk@gmail.com
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
lótownica

Re: Pomysl na biznes

Post autor: lótownica »

W moim przypadku padło na szycie ubrań roboczych. Aby jednak oferta się wyróżniała i trafiała do profesjonalistów, postanowiłem o odezwaniu się do http://luxpol-bis.pl/dziany-odziezowe/ . Ich zadanie polegało na zapewnieniu nam stosownej dzianiny, dzięki czemu jesteśmy w stanie szyć najwyższej klasy, bardzo konkretne produkty. Misja wykonana! Dobrze jest postawić na zaufanego dostawcę. A nasi klienci są niezmiernie zadowoleni z właśnie tego typu inwestycji. Polecam i Wam!
kórek

Re: Pomysl na biznes

Post autor: kórek »

U mnie padło na szycie. Dzięki KANSTEC https://www.kanstec.com.pl/maszyny-szwalnicze jestem w stanie realizować wspomniane usługi. W końcu to oni dostarczyli nam najwyższej klasy maszyny szwalnicze, z resztą przekrój występujących tam marek faktycznie zachwyca. W dodatku można stamtąd zamówić specjalistyczne oprogramowanie i plotery, co według mnie jest warte odnotowania. Sprawdź, co mają w ofercie gdyż faktycznie robi to wrażenie. Wybór idealny, za jeszcze lepsze pieniądze.
ODPOWIEDZ