odpady niebezpieczne

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 62
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:54

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Jaką firmę polecacie oferującą Odbiór odpadów niebezpiecznych Poznań - polećcie coś
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: fanlechbiznes »

Jeśli chodzi o odbior odpadów cynkowych takich jak cynk twardy, popioły cynkowe czy pył cynkowy to polecam firmę Recynk. To firma z doświadczeniem i sprzętem z takimi odpadami trzeba obchodzić naprawdę umiejętnie i ostrożnie. Firma która nie specjalizuje się w wywozie tego typu odpadów, zwyczajnie nie da rady się ich pozbyć i bezpiecznie zutylizować.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 30
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:35

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: lila87 »

Odpady tego typy tak samo jak odpady ciekłe inne powinny być dobrze utylizowane, najlepiej zajmują się tym profesjonalne firmy tak jak te tutaj https://www.bys.pl/uslugi/odbior-nieczystosci-cieklych . Wydaje mi się, że każdy znajdzie coś dla Siebie w ofercie i pomogą również dobrać coś odpowiedniego.
Awatar użytkownika
plus10
Posty: 77
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:19

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: plus10 »

W firmach produkuje się mnóstwo różnego rodzaju odpadów. Bardzo ważne jest to, by pozbywać się ich w odpowiedni sposób. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/oferta/wywoz-mebli/. Firma oferuje między innymi wywóz mebli. Jeśli planujemy remont to często pojawia się pytanie co zrobić ze starymi rzeczami. Warto pozbywać się ich w odpowiedni sposób. Myślę, że to ciekawa oferta.
Awatar użytkownika
keatonlehner
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 9:44

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: keatonlehner »

Odpowiednie podejście do odpadów jest bardzo ważne, więc powinniśmy korzystać z usług firm, które świadczą pomoc w zakresie ich wywozu. Podczas wyboru firmy należy zwracać uwagę na doświadczenie.
__________________________________________________________
utylizacja odpadów medycznych
tyśkaa

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: tyśkaa »

Oczywiście, że tak! My też ostatnio szukalismy firmy zjamującej się wywozem odpadów niebezpiecznych i w końcu trafilismy na https://www.wektorsc.eu/ Chyba nawiążemy stala współpracę z tą firmą. jej oferta jest bardzo atrakcyjna.
słonn

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: słonn »

Nie jest chyba tajemnica, że takie odpady niebezpieczne wymagają unieszkodliwienia, u nas tym tematem zajmuje się firma EKOPROD z Legnicy http://www.utylizacja.legnica.pl/zakres-dzialalnosci. Spisują się doskonale, mają kompleksową ofertę, a w niej także utylizacja unieszkodliwionych już odpadów. Są rzetelni, pracują porządnie, terminowo, całkowicie legalnie. Bez problemu się z nimi dogadujemy, polecam ich serdecznie.
bańka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: bańka »

Z tego typu odpadami zazwyczaj jest problem. Dlatego ja uważam, że ich wywóz najlepiej zlecić profesjonalistom. Tutaj https://www.wektorsc.eu/czyszczenie-ser ... ratorow-2/ znajdziesz firmę zajmującą się wywozem odpadów niebezpiecznych oraz czyszczeniem separatorów oraz kanalizacji przemysłowej.
Śnieżka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Śnieżka »

Jednym z takich niebezpiecznych odpadów jest azbest. Bardzo często pochodzi on z remontowanych starych budynków. Do jego rozebrania i wywiezienia potrzebna jest specjalistyczna firma, która posiada uprawnienia do utylizacji i transportu azbestu. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://esbud.pl/bezpieczne-usuwanie-wy ... ch-azbest/
Awatar użytkownika
Kimin
Posty: 177
Rejestracja: 23 lip 2019, 9:53

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Kimin »

Na pewno http://www.ekonip.pl/pl/oferta/ zajmuje sie magazynowaniem materialow niebezpiecznych i ich transportem. Mysle, ze najlepsza opcja wlasnie ze specjalistami sie skontaktowac bo samemu to raczej ciezko takie materialy zabezpieczyc. Sprawdz sobie koniecznie, bo ciesza sie mega dobra opinia
rostowwiński

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: rostowwiński »

Odpady niebezpieczne odbiera też firma Recykler ze Szczecina działająca w obrębie całego kraju. Tu macie kontakt do nich: https://recykler.szczecin.pl/index.php/oferta/odpady/ To bardzo solidna, rzetelna firma, mają duże doświadczenie w temacie i bardzo rozsądne stawki.
Możdżer

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Możdżer »

Takie rzeczy jak biocydy, oleje mineralne, tusze, barwniki, pigmenty, farby i lakiery, żywice, kleje lub spoiwa, środki pirotechniczne, odpady azbestowe, baterie, akumulatory i wiele innych odpadów niebezpiecznych odbiera warszawska firma EkoEuropa Energy http://www.ekoeuropa.pl/odpady-niebezpieczne.html Oferują też pojemniki, które są odporne na przekłucie i gwarantują bezpieczne i wygodne zbieranie odpadów. Firma odbiera odpady, transportuje specjalistycznymi pojazdami i profesjonalnie utylizuje lub magazynuje, do dalszego przetwarzania. To w 100 % solidna firma.
Ułamor

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Ułamor »

Do asenizacji zdecydowanie trzeba posiadać przede wszystkim odpowiednią wiedzę, która ma wpływ na to, jak wygląda usługa. Po drugie liczy się fachowy sprzęt, praca zgodnie ze wszystkimi standardami. To ważne. Zerknijcie sobie tu na ofertę https://ekoroman.com.pl/, zdecydowanie rozwiązanie na plus, firma doświadczona i bardzo dobra
Lihj7hvę

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Lihj7hvę »

lila87 pisze: ↑29 cze 2020, 11:15 Odpady tego typy tak samo jak odpady ciekłe inne powinny być dhttps://www.bys.pl/uslugi/odbior-nieczystosci-cieklych . Wydaje mi się, że każdy znajdzie coś dla Siebie w ofercie i pomogą również dobrać coś odpowiedniego.
pytanie : ile może kosztować ich wywóz?
-
www.tsenergy.com.pl
ODPOWIEDZ