Ochrona informacji

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
DianaŻ.

Ochrona informacji

Post autor: DianaŻ. »

Interesujecie się w jaki sposób firmy chronią informacje, które przechowują? Czy mają taki certyfikat http://www.adees.net/iso_27001.php ? Czy dochowują standardów bezpieczeństw?
kraś

Re: Ochrona informacji

Post autor: kraś »

No właśnie ochrona informacji w firmie jest niesamowicie ważna. My posiadamy ważne informacje naszych klientów i ich dane muszą być specjalnie chronione. W tym celu korzystamy z usług detektywistycznej Lampart Group z Warszawy, którzy w ramach pakietu IT/CYBER SECURITY, oni profesjonalnie chronią dane nasze i naszych klientów https://www.lampart.co/security/security. Ochrona w sieci jest przez nich przeprowadzona bardzo dobrze, skrupulatnie, dane są zaszyfrowane i objęte całkowitą ochroną. Agencja działa kompleksowo, mają kompetentnych techników, polecam ich serdecznie.
Mićko

Re: Ochrona informacji

Post autor: Mićko »

Jeżeli mamy biuro, mamy pomieszczenia zarządu, sale negocjacyjne, pomieszczenia tajne, warto pomyśleć o współpracy z firmą http://emcek.com.pl/pl/ oferują nowoczesne klatki Faradaya, czyli osłony, które zabepzieczają przed impulsem ektromagnetycznym niszczeniem sprzetu, ale też ekranowaniem
ODPOWIEDZ