Mały sklepik osiedlowy

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2019, 20:52

Mały sklepik osiedlowy

Post autor: agus123 »

Siemanko, czy macie doświadczenie w prowadzeniu takiego sklepu? Od czego najlepiej zacząć? Raczej nie chodzi mi tu o jakaś franczyze. Chciałabym swoje meble sklepowe np. takie jak te z https://jamp.com.pl/. Macie jakieś porady co do prowadzenia takiego małego, osiedlowego sklepiku?:D
Awatar użytkownika
halifa
Posty: 12
Rejestracja: 23 kwie 2019, 15:49
Lokalizacja: Dębica

Re: Mały sklepik osiedlowy

Post autor: halifa »

Warto zainwestować w lustra sklepowe, dzięki czemu zwiększy się bezpieczeństwo klientów oraz pracowników. Lustra sklepowe https://dla-przemyslu.pl/92-lustra-sklepowe chronią nie tylko przed kradzieżami, pozwalają również ograniczyć do minimum wszelkie nieprzewidziane sytuacje, które mogą wpływać na bezpieczeństwo w sklepie.
wifileoś

Re: Mały sklepik osiedlowy

Post autor: wifileoś »

Solidne regały sklepowe w dwóch wariantach metalowe i drewniane, które podkreślą charakter każdego wnętrza to propozycja https://kon-met.pl producenta wyposażenia sklepowego. Główni odbiorcy mebli sklepowych to właściciele sklepów odzieżowych którzy poszukują trwałych i solidnych półek sklepowych.
Awatar użytkownika
chunn
Posty: 89
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:29

Re: Mały sklepik osiedlowy

Post autor: chunn »

wifileoś pisze: ↑25 lut 2021, 8:09 Solidne regały sklepowe w dwóch wariantach metalowe i drewniane, które podkreślą charakter każdego wnętrza to propozycja producenta wyposażenia sklepowego. Główni odbiorcy mebli sklepowych to właściciele sklepów odzieżowych którzy poszukują trwałych i solidnych półek sklepowych.
Drewniane regały mogą być nawet lepsze, ale można również kupić metalowe i obudować. Na stronie https://dlamagazynu.pl masz różne regały do wyboru https://dlamagazynu.pl
ODPOWIEDZ