Kurs - Trener Personalny?

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Awatar użytkownika
Nowinka
Posty: 131
Rejestracja: 07 maja 2019, 15:33

Kurs - Trener Personalny?

Post autor: Nowinka »

Na https://health-factory.pl/ dostępna jest oferta na kursy dla Trenerów Personalnych. Czy ktoś z Was może brał w nich udział i może podzielić się opinia? Chciałbym taki kurs ukończyć. Czy warto?
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Kurs - Trener Personalny?

Post autor: Szefowa »

Jeśli szukasz kursu na trenera personalnego, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-t ... ersonalny/. Jest to oferta kursu organizowanego przez firmę szkoleniową Kar-Group, która na rynku działa już od wielu lat. Jestem przekonana, że będziesz zadowolony :)
słomka

Re: Kurs - Trener Personalny?

Post autor: słomka »

Ja nie do końca jestem przekonana, że kurs jest wystarczający do wykonywania takiego zawodu. Mnie w zrzuceniu zbędnych kilogramów pomógł trener personalny chorzów . Mnie zależało na znalezieniu kogoś z dużym doświadczeniem i taką osoba okazał się właśnie Michał. Ja jestem bardzo zadowolony zw współpracy i już nie mogę doczekać się powrotu na siłownię.
treningś32

Re: Kurs - Trener Personalny?

Post autor: treningś32 »

Brałam ostatnio udział w szkoleniu online, jak rozwijać swój biznes trenera personalnego. W czasach covida bardzo ciężko mi było wiązać koniec z końcem, bo nie miałam wystarczającej ilości klientów. Dopiero https://kasiafigula.com/produkt/nagrani ... sonalnego/ na szkoleniu dowiedziałam się jak poprawnie rozwijać ten biznes w czasach covida i dzięki temu jestem zadowolona z ilości klientów.
ODPOWIEDZ