Doradztwo

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Awatar użytkownika
partyzantos
Posty: 72
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:49

Doradztwo

Post autor: partyzantos »

Jak wiadomo, wiele firm oferuje doradztwo dla biznesu. Mnie najbardziej interesują firmy doradcze, które dobrze radzą sobie w przypadku nowych technologii. Przeglądam wiele różnych ofert firm doradczych i bardzo podoba mi się ta oferta http://www.vattax.pl/doradztwo-dla-biznesu/. Firma ta ma całkiem dobre opinie.
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 210
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Doradztwo

Post autor: bartoszN »

Być może w takim razie kogoś zainteresuje http://doradztwochemiczne.pl/? warto zajrzeć na tą stronę jeśli w firmie którą prowadzimy bądź pracujemy będą wprowadzane w użycie substancje chemiczne niebezpieczne, również jeśli chodzi o ich eksport i import to można na ten temat znaleźć informacje. Jakie są przepisy prawa unijnego w tym zakresie i na co trzeba zwracać uwagę podejmując taką działalność.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 409
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Doradztwo

Post autor: Neya »

Czyli chodzi o doradztwo biznesowe? Z pewnością takich firm nie brakuje, w końcu biznes też czasem potrzebuje wsparcia, by móć się lepiej rozwinąć.
Awatar użytkownika
bonifacy
Posty: 70
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:30

Re: Doradztwo

Post autor: bonifacy »

A ja poszukiwałam firmy, która pomogłaby mi w tych wszystkich papierkach związanych przy rejestracji firmy w Wielkiej Brytanii. Z tego co wiem to nie jest takie proste, tym bardziej że mieszkam w Polsce a firmę chcę otworzyć właśnie tam. Dobrze by było aby dana firma mogła też zająć się księgowością mojej firmy. Wiem,że na rynku jest dość sporo takich firm ale ja poszukuję takiej sprawdzonej i pewnej. Wtedy kolega powiedział mi o Tax Angels. Weszłam na ich stronę https://www.taxangels.pl/ i to było dokładnie to czego szukałam
Awatar użytkownika
ewelka9211
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:58

Re: Doradztwo

Post autor: ewelka9211 »

Widzę, że poruszacie tutaj również temat eksportu i importu i właśnie zastanawiam się, jakie zdanie będziecie mieli na temat eksportu i importu produktów chemicznych. Czy ktoś pracuje w takiej branży? Wiecie na jakiej zasadzie powinno to wszystko działać? Pytam, ponieważ strona http://doradztwochemiczne.pl/a,bffh zaciekawiła mnie swoimi informacjami.
Awatar użytkownika
stronyireszta
Posty: 6
Rejestracja: 05 lis 2019, 11:50

Re: Doradztwo

Post autor: stronyireszta »

Tak, słabo wygląda, gdy firma doradcza nie nadąża za technologiami. To znaczy jeśli umieją tak doradzić, żeby doradzana firma wyszła na swoje, to spoko, ale często jest odwrotnie - doradzają od lat to samo, a skutecznosć tych porad spada.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Doradztwo

Post autor: kaniks »

Ostatnio czytałem o tym tutaj: http://www.biuroagata-tlumaczenia.pl
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:44

Re: Doradztwo

Post autor: pukla123 »

stronyireszta pisze: ↑09 gru 2019, 13:45 Tak, słabo wygląda, gdy firma doradcza nie nadąża za technologiami. To znaczy jeśli umieją tak doradzić, żeby doradzana firma wyszła na swoje, to spoko, ale często jest odwrotnie - doradzają od lat to samo, a skutecznosć tych porad spada.
jeśli chodzi o nowoczesne technologie typu business intelligence to polecam firmę EY. Oni są fachowcami w dziedzinie doradztwa biznesowego, księgowości i innowacji w tych branżach. Warto zlecić im takie usługi
Baśka92

Re: Doradztwo

Post autor: Baśka92 »

Ja z kolei polecam audyt personalny - to przeprowadzany prze ekspertów specjalny audyt zatrudnienia i prowadzenia kadr, mający na celu usprawnienie tych działań do warunków i wymagań firmy. Dodatkowo w audyt wchodzi także zlokalizowanie i przeorganizowanie wadliwych aspektów polityki kadrowej firmy. Podsumowując, bardzo fajne działanie, które na pewno usprawni prace wewnątrz struktury firmy.
Radosław.K

Re: Doradztwo

Post autor: Radosław.K »

Osobiście mogę doradzić firmą przemysłowym. Projektowanie i budowa maszyn przemysłowych ma kluczowe znaczenie w właściwym funkcjonowaniu biznesu. Możliwości technologiczne, pozwalają na zwiększenie wydajności produkcji w relatywnie niskich kosztach dzięki całkowitemu zautomatyzowaniu tych procesów.
ODPOWIEDZ