Biznes w domu z dotacją bezzwrotną 30 tys.

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
amberós

Biznes w domu z dotacją bezzwrotną 30 tys.

Post autor: amberós »

Pracuj w domu. Działalność gospodarcza z dochodami od zaraz, do prowadzenia poprzez internet. Zarobki miesięczne od 5 tys zł wzwyż. Profil firmy dotyczy prowadzenia strony, portalu inwestycyjnego na zasadach franczyzy. Jest to platforma wierzytelności wobec instytucji finansowych. Istnieje możliwość pozyskania bezzwrotnej dotacji w wysokości 30 tys zł. na otworzenie firmy. Otrzymujesz kompletny zestaw IT zawierający wszelkie moduły do prowadzenia działalności oraz kompleksowe doradztwo. Zarabianie możesz rozpocząć natychmiast, również bez dotacji. Zainteresowanym podam bezpośredni kontakt do zarządu firmy, celem omówienia warunków współpracy. Kontakt [email protected] Dopisek Biznes w domu.
Łukasz

Re: Biznes w domu z dotacją bezzwrotną 30 tys.

Post autor: Łukasz »

Sklep internetowy, to bardzo dobry pomysł na biznes. Jeśli się zdecydujesz na jego otwarcie, to polecam to zrobić na platformie IAI. Masz tam możliwość uruchomienia dla Twoich klientów, płatności w tratach oraz leasingu. Tutaj przeczytasz na ten temat więcej - https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036.
ODPOWIEDZ