Alkomat

Szukasz pomysłu na biznes? W której branży warto stworzyć coś nowego? Potencjalni klienci, pomysły na biznes bez wkładu własnego, ciekawe koncepcje.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 30
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:35

Alkomat

Post autor: lila87 »

Czy według was alkomat jest przydatny w pracy do sprawdzania trzeźwości pracowników? Widziałam ostatnio dobre propozycje na https://alko-maty.pl/ i zastanawiam się nad takimi właśnie propozycjami. Różnie bywa na budowie, a lepiej chyba czasem sprawdzić taką trzeźwość pracowników zwłaszcza po weekendzie.
Awatar użytkownika
black_cat
Posty: 221
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:42

Re: Alkomat

Post autor: black_cat »

Moim zdaniem warto go mieć. Tylko trzeba jeszcze pamiętać o kalibracji: http://cafeteria.pl/kalibracja-alkomatu-na-czym-polega/. Jeśli alkomat służy do badania pracowników, a więc użytkowany jest prawie codziennie, to musi być kalibrowany częściej niż raz na rok.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 409
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Alkomat

Post autor: Neya »

Zależy jaka to praca i czy rzeczywiście istnieje powód dla którego sprawdzanie pracowników alkomatem będzie konieczne, np. czy występowały incydenty z nietrzeźwym pracownikiem.
Awatar użytkownika
black_cat
Posty: 221
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:42

Re: Alkomat

Post autor: black_cat »

Jak zastanawiacie się nad zakupem alkomatu, to na http://frappe.pl/jaki-alkomat-wybrac-na-domowy-uzytek/ znajdziecie wskazówki, na co zwracać uwagę podczas jego wyboru. Zdecydowanie polecam alkomaty elektrochemiczne, są bardziej miarodajne.
Awatar użytkownika
RobekMi
Posty: 128
Rejestracja: 11 kwie 2020, 10:36

Re: Alkomat

Post autor: RobekMi »

W takim razie jeżeli będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru porządnego alkomatu to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez alkomaty.net.pl gdzie udało mi się dobrać też sprzęt dla siebie. Jako, że czasami w weekend zdarzą się imprezy to kolejnego dnia nigdy nie wiedziałem czy już mogę jechać. Teraz już wszystko mam pod kontrolą, nie jest to drogi sprzęt, a daje wiele możliwości.
Klauduśka

Re: Alkomat

Post autor: Klauduśka »

100% pewność i dobra cena - polecam https://polskie-centrum-kalibracji.pl/k ... -alkomatow Sam wiele razy korzystałem z pomocy i doradztwa.
Wieruś0973

Re: Alkomat

Post autor: Wieruś0973 »

Według mnie ciekawą marką alkomatów jest promiler. Urządzenia są bardzo dobrej jakości, które pokazują wiarygodne wyniki. Na stronie https://www.kalibrujemy.pl/9_promiler znajdziecie spory wybór takich alkomatów. Myśle, że warto szukać takich produktów w internecie, ponieważ ceny są naprawdę przyzwoite.
Alwiroś2874

Re: Alkomat

Post autor: Alwiroś2874 »

W każdym sklepie można znaleźć mnóstwo alkomatów. Niestety nie zawsze trafi się na porządny alkomat. Warto wejść na https://bean.pl/kalibracja-alkomatow/ i poczytać informacje na temat kalibracji alkomatów, ponieważ kalibracja jest naprawdę ważna aby urządzenie prawidłowo funkcjonowało.
Anhelliś1848

Re: Alkomat

Post autor: Anhelliś1848 »

Jeśli chodzi o alkomaty to uważam, że warto rzucić okiem na https://www.alcofind.eu/alkomaty-alcofi ... nd-expert/ W tym sklepie znajdziecie alkomat naprawdę dobrej jakości, dlatego też warto zapoznać się z ich ofertą. Poza tym ceny za ich alkomaty nie są wcale wygórowane.
Iruś25

Re: Alkomat

Post autor: Iruś25 »

Bardzo dużo osób chce kupić alkomat ale nie do końca każdy wie, który wybrać. Dlatego też warto rzucić okiem na https://bean.pl/nasz-ranking-alkomatow/ aby sprawdzić ranking alkomatów i wybrać najlepszy. Jeśli wiecie czym kierować się podczas wyboru alkomatu to zostawcie informacje.
fuńmaj

Re: Alkomat

Post autor: fuńmaj »

Żeby mieć realne wskazania, poleca korzystanie z takiej usługi raz na jakiś czas https://mobilepower.pl/69-kalibracja-alkomatu , koszt jest niewielki a jako właściciel alkomatu, zyskujemy pewność że jego wskazania są prawidłowe. Usługa może być wykonana bardzo sprawnie, bez wychodzenia z domu.
ODPOWIEDZ