Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Rekomendacje stron, sklepów, witryn internetowych z ciekawą treścią.
Awatar użytkownika
RobekMi
Posty: 128
Rejestracja: 11 kwie 2020, 10:36

Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: RobekMi »

Cześć,
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrej jakości stolarki okiennej i drzwi? Szukam dobrej firmy z Poznania i mam nadzieję, że podrzucicie mi sprawdzone wsparcie z którego również sami mieliście okazję korzystać. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Mariozz
Posty: 27
Rejestracja: 23 kwie 2020, 13:43

Re: Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: Mariozz »

W mojej opinii natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań ciekawych propozycji w zakresie dobrej jakości stolarki okiennej to koniecznie zwróćcie uwagę na firmę Domega która jest w Poznaniu. Przede wszystkim dobry zakres cenowy, uczciwe podejście do potrzeb klienta i dotrzymanie terminów realizacji przy zakupie i samym montażu. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
AsiaKK
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:21

Re: Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: AsiaKK »

Jak najbardziej mogę się zgodzić z opinią poprzednika i także uważam, że firma Domega to dobry wybór. Przede wszystkim uczciwe podejście do klienta, dobry zakres cenowy, brak problemów ze strony obsługi. Wszystko zgodnie z ustaleniami i terminami, jestem przekonany, że wszystko będzie zgodnie ze standardami i Waszymi potrzebami. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 146
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:16

Re: Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: kermit »

Polecam! Salon na prawdę profesjonalny i mają dobrą ofertę i atrakcyjne ceny. Moja siostra zamawiała okna do domu w kwietniu, czyli wtedy kiedy już był u nas w kraju wirus. Powiem Wam, że salon Domega świetnie był przygotowany na okres pandemii. Z tego co Agata mi opowiadała to wszystko było strerylne, a oni umówieni na konkretną godzinę, aby nie spotkać się z innymi klientami. Mega fajnie. Wybrali okna z Oknoplast, ja sama zasugerowałam im producenta. Są bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
RobekMi
Posty: 128
Rejestracja: 11 kwie 2020, 10:36

Re: Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: RobekMi »

Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję że temat jeszcze trochę rozkwitnie zanim zabiorę się za poszukiwania.
Awatar użytkownika
FilipMuz
Posty: 33
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:39

Re: Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: FilipMuz »

Jak najbardziej mogę sie zgodzić z wypowiedziami poprzedników, w przypadku wyboru dobrej jakości propozycji w zakresie stolarki okiennej, drzwi i dodatków to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Domega w ofercie której możecie bez problemów dobrać odpowiednie zestawienie do konkretnych potrzeb. Efekty pozytywnie zaskakują no i rozsądny czas realizacji.
Awatar użytkownika
qermina
Posty: 165
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:41

Re: Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: qermina »

Domega ma fajną obsługę i ciekawą ofertę. My u nich wybraliśmy okna, spodobała nam się oferta Oknoplast i właśnie oni nam wszystko powiedzieli o tym producencie, doradzili konkretne okna zdaliśmy się też na nich jeśli chodzi o ilość szyb itd. Wybór trafny, jesteśmy zadowoleni.
Awatar użytkownika
Mariozz
Posty: 27
Rejestracja: 23 kwie 2020, 13:43

Re: Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: Mariozz »

W takim razie mamy nadzieję, że udało nam się Wam skutecznie pomóc i że ostatecznie będziecie zadowoleni z efektów pracy. U nas wszystko przebiegło zgodnie z planem, dlatego liczę że i u Was się wszystko uda!
Awatar użytkownika
AsiaKK
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:21

Re: Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: AsiaKK »

No to w takim razie daj znać jak już będzie po wszystkim! Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie a na jakości także się nie zawiedziecie.
Awatar użytkownika
kostek
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:43

Re: Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: kostek »

Tej firmy to ja akurat nie znam, ale muszę zapoznać się z ich ofertą. Bo właśnie zastanawiamy się czy by nie wymienić okna w mieszkaniu. Rozmawiając ze znajomym dowiedziałam się, że bardzo dobrą ofertę okien mają w firmie Drutex S.A. Jest to bardzo znana i ceniona marka jeśli chodzi o stolarkę okienną i t nie tylko w Polsce ale także w Europie. Także jak dla nas wybór jest oczywisty
ą156247

Re: Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: ą156247 »

Jeśli chodzi o drewniane okna to ja mogę Ci szczerze polecić te marki DAKO. Mamy od nich zarówno okna, jak i drzwi do mieszkania i sprawują się świetnie, a do tego wyglądają naprawdę stylowo.
oruś

Re: Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: oruś »

Można wybrać gotowe rozwiązania, ale jeśli potrzebujemy elementów szytych na miarę, to zdecydowanie szklarz poznań nam pomoże. Zakład Jowi specjalizuje się we wszelkich produktach użytkowych i dekoracyjnych wykonanych ze szkła. Na pewno ich prace wam się spodobają.

piołun na lamblie
Lejlkuś

Re: Wybór stolarki okiennej - Domega Poznań

Post autor: Lejlkuś »

Na pewno musisz pamiętać, aby producent okien pcv był naprawdę porządny. My postawiliśmy na firmę Petecki i moim zdaniem to jedna z lepszych opcji na rynki. Stosunek jakości do ceny jest świetny
ODPOWIEDZ